Ana Sayfa / 2010 MEB Bursa Grup – Kocaeli İzmit Halk Eğitim Merkezi

2010 MEB Bursa Grup – Kocaeli İzmit Halk Eğitim Merkezi

2010 M.E.B Halk Oyunları Bursa Grup Yarışması Geleneksel Dal Yaygın Eğitim Kurumları Kocaeli İzmit Halk Eğitim Merkezi – Diyarbakır Yöresi
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zXJkyNfx-nc[/youtube]

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Aydın Kuşadası Zeybekler Grup Yarışması

2016 THOF Aydın Kuşadası Zeybekler Grup Yarışması Sonuçları

2016 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Aydın Kuşadası Zeybekler Grup Yarışması 27 Mart 2016 tarihinde Aydın …

 • burcu karaman

  gerçekten emeklerinize sağlık arkadaşlar..ben bir izleyici olarak ekibin coskusundan büyük keyiff aldım…eglenceli ve haz vererek oynadınız..hak etmediğiniz bi puanla karşılaştınız fakat ben tribünün nasıl coşkulandıgın gözlerimle gördum ve yaşadım…ve en önemlisi batıda bir diyarbakır ekibinin bukadar içten tavır vermesi çok hoştu…ben tekirdağdan bir izleyici olarak sizleri gönülden kutlarım..başarılarınızın devamını dilerim;)

 • slm

  burcu karaman sana yemin edebilirimki batıda böyle kötü bi diyarbakır ekibi yok :)anca ortalığı karıştır sen 🙂

 • cann

  burcu karaman tdağ mı yoksa keşandan mı bir izleyicisin karar ver. Burda tdağ yazmışsın başka bir yorumunda da keşan???

 • burcu karaman

  arkadasım o senin begenın allah allah ya batıda böyle diyarbakır cıkarda bende göreyim hoyatıda gorduk il yarışmasında:) bak hoyattan bahsediyorum yani….ayrıca ben t.daganım ama yegenım keşanda oynadı hayırdır sana sorunmu yaptı kurdunmu içinde anlamadım:)))ortalıgı falan karıstırmıyorum ben kendı begenımı sölüyorum arkadas buda seni ilgilendirmez…ben her yerdeyim arkadaşşşşşş izmir bursa t.dağa trabzon diyarbakır van bitlis heryer ok…için rahatladımı nerde olmamı öğrendiğinde bellliki baya kasmışsın kendını sal yaa valla sorun dert etme kendine böle şeyleri 🙂 hahahahhah 🙂

 • halay bitlis

  burcu karaman: bende düşüncelerimi yazmak istiyorum.yanlış anlama diyarbakır ekibi iyiydi ama. aramızda 5 puan fark vardı derece hak eden bir ekibi hiçbir jüri ekibi okadar geri atmaz ilk 3.çe giremeyen ekibin tartışması olmaz..bütün ekiblerin ayaklarına sağlık başarılar dilerim.

 • burcu karaman

  halay bitlis evet güzel ekipti ben bitlis kotu diyarbakır iyiydi demiyorum ben orda dereceye gırmeyen butun ekıpleri begenıyle izledim..herbiri emek vermış cunkü.ama halay bitlis sende cok iyi biliyorsunki tecrübesi olmayan jürilerle bu jüri karşısına gecen emeklerini sergilemeye gecen insanların çok işi var gercekten..bana göre hiç dere almamış ekiplerin tartışması olur dediğim gibi ortada aylar yıllar suren emekler bulunmakta..tekrar canı gonulden tebrık ederim sizleri .

 • halay bitlis

  evet ekipler güzeldi. zaten kötü ekibleri kolay kolay ilden çıkarmazlar. bölge yarışmalarıda enaz türkiye finalleri kadar iyidir. nese başarılar.

 • halay bitlis

  videolarımızı buraya atamıyoruz facebook tan (halay bitlis)yazıp takip edebilirsiniz canlar.reklam yapmış gibi olmadım işallah.

 • ümit bialaoğlu

  arkadaslar ben bu ekıbın oyuncusuyum evet ekıp fena sayılmazdı ıyı degıldı kabul edıyoruz ama bızım ekıpte 12 lişden 7 kişisi 2 aylık oyuncu bunuda hatırlatalım herkese bıtlıs ve diğer ekipler gibi gezici ekıp degıl yanı oyuzden ıkı aylık oyuncuların bu basarısını gormezden gelmeyın