Ana Sayfa / 2014 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları ve Videoları
2014 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları

2014 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları ve Videoları

2014 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) İstanbul İl Yarışması 01-02 Mart 2014 tarihinde Ahmet Cömert Spor Salonunda Gerçekleştirildi.. Yarışmaya bir çok ekip katılmasından dolayı iki günde gerçekleştirilen yarışma Türkiye’nin tüm yörelerinin sergilendiği bir festival havasında geçmiştir. Katılan ve dereceye giren tüm ekiplerimizi kutlarız.. Türlere göre yarışılan bu yarışmada tüm sonuçları aşağıda görebilirsiniz..

Pazar günü olan bölüm sonuçlarını 2. sayfada görebilirsiniz.. gitmek için tıklayınız.

2014 THOF İSTANBUL İL YARIŞMASI 01 MART 2014 – CUMARTESİ (1. GÜN)

GELENEKSEL (DÜZENLEMESİZ) DAL

MİNİKLER – DİĞER

YÖRESİ SIRASI PUANI

DERECESİ

Üftüder Gençlik Spor Kulübü TRABZON

1

78.20  İkinci
Çağdaş Gençlik Spor Kulübü KARS-KAFKAS

2

82.20  Birinci
Gofem Gençlik Spor Kulübü ERZURUM

3

Gelmedi Gelmedi

YILDIZLAR – DİĞER

YÖRESİ SIRASI PUANI

DERECESİ

Livane Gençlik Spor Kulübü KARS-KAFKAS

1

79.40  Dördüncü
Anadolu Dans Akademisi Gençlik Spor Kulübü SİLİFKE

2

80.80  İkinci
Kartal Folklor Gençlik Spor Kulübü KARS-KAFKAS

3

85.20  Birinci
Sancaktepe Bld. Gençlik Spor Kulübü VAN

4

80.70   Üçüncü

GENÇLER – DİĞER

YÖRESİ SIRASI PUANI

DERECESİ

Anadolu Dans Akademisi Gençlik Spor Kulübü TRABZON

1

 85.20  Üçüncü
Ergin Barış Folklor Turizm Der. Gsk. BİTLİS

2

 88.20  Birinci
Üftud Gençlik Spor Kulübü TRABZON

3

 84.90  Dördüncü
Tuzla Bld. Gençlik Spor Kulübü MUĞLA

4

 85.80  İkinci
Sancaktepe Bld. Gençlik Spor Kulübü TRABZON

5

 81.80  Altıncı
İstanbul Yeditepe G.S.K TRABZON

6

 84.10  Beşinci
İfem Gençlik Spor Kulübü GAZİANTEP  – Gelmedi Gelmedi

BÜYÜKLER – DİĞER

YÖRESİ SIRASI PUANI

DERECESİ

Elit Dans Gençlik Spor Kulübü SİLİVRİ

1

 84.40  Dördüncü
Ahenk Gençlik Spor Kulübü SİLİVRİ

2

 89.00  İkinci
Piri Reis Gençlik Spor Kulübü KIRKLARELİ

3

 85.20  Üçüncü
Bakırköy Halk Oyunları AFYON

4

 81.20 Beşinci
Bahçeşehir Üniversitesi Buhot İZMİR

5

 89.80 Birinci 

BÜYÜKLER – BARLAR

YÖRESİ SIRASI PUANI

DERECESİ

Piri Reis Gençlik Spor Kulübü ERZURUM

1

 84.40  Dördüncü
Pendik Bld. Gençlik Spor Kulübü ERZURUM

2

88.40 Birinci
Üftud Gençlik Spor Kulübü BAYBURT

3

82.80 Beşinci
Yurdum Gençlik Spor Kulübü ERZURUM

4

 88.20 İkinci
Haçka Gençlik Spor Kulübü ERZURUM

5

 87.00 Üçüncü
Gofem Gençlik Spor Kulübü BAYBURT

6

Gelmedi Gelmedi

GELENEKSEL (DÜZENLEMELİ) DAL

MİNİKLER – DİĞER

YÖRESİ SIRASI PUANI

DERECESİ

Sis Gençlik Spor Kulübü KARS-KAFKAS

1

 73.30 Üçüncü
Pendik Bld. Gençlik Spor Kulübü KARS-KAFKAS

2

 86.40 Birinci
Livane Gençlik Spor Kulübü KARS-KAFKAS

3

 78.90 İkinci
GENÇLER – DİĞER YÖRESİ SIRASI PUANI

DERECESİ

Beşiktaş Bld. Oyun Gençlik Spor Kulübü İZMİR

1

 88.20 İkinci
Anadolu Ritmik Müzik E.S.H.O.G.S.K KIRKLARELİ

2

Gelmedi Gelmedi
Ataşehir Bld. Gençlik Spor Kulübü SİNOP

3

 89.20 Birinci
Yurdum Gençlik Spor Kulübü VAN

4

81.60
Üçüncü

BÜYÜKLER – DİĞER

YÖRESİ SIRASI PUANI

DERECESİ

İstanbul Hlk. Dansları K. Ve Day. D. G.S.K ÜSKÜP

1

 84.60 Beşinci
Vardarın Üstünde Rumeli Foklor D. G.S.K ÜSKÜP

2

 81.60 Altıncı
Ahenk Gençlik Spor Kulübü ARTVİN

3

 85.60 Dördüncü
Yedirenk Gençlik Spor Kulübü KIRKLARELİ

4

 88.20 İkinci
Üftüder Gençlik Spor Kulübü TRABZON

5

 86.10 Üçüncü
Beşiktaş Bld. Oyun Gençlik Spor Kulübü İZMİR

6

 90.60 Birinci
Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Aydın Kuşadası Zeybekler Grup Yarışması

2016 THOF Aydın Kuşadası Zeybekler Grup Yarışması Sonuçları

2016 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Aydın Kuşadası Zeybekler Grup Yarışması 27 Mart 2016 tarihinde Aydın …

  • elif

    yıldızlar grubundan kartal folkorun puanı yanlış yazılmış düzeltilmeli

  • Doğrusunu yazarsanız düzeltebiliriz. Duyabildiğimiz kadarıyla sonuçları alıyoruz çünkü..

  • elif

    85.20

  • seda

    oyun gsk büyüklerin videosu yüklenecek mi?