Halk Oyunları Sayfamızı Siz de Beğenin


  • Folklor Halk Oyunları

  • Site Haritası

  • Rss facebok twitter
    Anadolu Folklor Topluluğu


     
    Etiket: ‘uskup yöresi’
     

     
    2014 THOF Büyükler Final – Kocaeli Nikomedia Halk Dans. Top GSK

    2014 THOF Büyükler Final – Kocaeli Nikomedia Halk Dans. Top GSK

    2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Büyükler Türkiye Şampiyonası Geleneksel Düzenlemeli Dal Kocaeli Nikomedia Halk Dansları Top. Gençlik Spor Kulübü – Üsküp Yöresi – 86.89
     
     
    2014 THOF Tekirdağ Grup – Kocaeli Nikomedia Halk Dans. GSK

    2014 THOF Tekirdağ Grup – Kocaeli Nikomedia Halk Dans. GSK

    2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Tekirdağ Grup Yarışması Geleneksel Düzenlemeli Dal Büyükler Kategorisi Kocaeli Nikomedia Halk Dans Top. Gençlik Spor Kulübü – Üsküp Yöresi Video istek üzerine yayınd...
     
     
    2014 THOF İstanbul – Vardarın Üstünde GSK

    2014 THOF İstanbul – Vardarın Üstünde GSK

    2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemeli ( Stilize ) Dal Diğerleri Grubu Büyükler Kategorisi Vardarın Üstünde Rumeli Foklor Derneği Gençlik Spor Kulübü – Üskü...
     

     
    2014 THOF İstanbul – Halk Dansları K. D. Üsküp

    2014 THOF İstanbul – Halk Dansları K. D. Üsküp

    2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemeli ( Stilize ) Dal Diğerleri Grubu Büyükler Kategorisi İstanbul Halk Dansları Kültür Ve Dayanışma Derneği Gençlik Spor Kulübü...
     
     
    2013 THOF Kocaeli – Nikomedia SK Gençler Üsküp Yöresi

    2013 THOF Kocaeli – Nikomedia SK Gençler Üsküp Yöresi

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kocaeli İl Yarışması Geleneksel Düzenlemeli ( Stilize ) Dal Gençler Diğerleri Kategorisi Nikomedia Halk Dansları Spor Kulübü – Üsküp Yöresi Ekip hocasının ricasının ü...
     
     
    2013 THOF İstanbul – Bayrampaşa Kültür Dayanışma GSK

    2013 THOF İstanbul – Bayrampaşa Kültür Dayanışma GSK

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemeli ( Stilize ) Dal Diğerleri Kategorisi Gençler Bayrampaşa Kültür ve Dayanışma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü – Üsküp Y...
     

     
    2013 THOF İstanbul – Bayrampaşa Vardarın Üstünde – Üsküp

    2013 THOF İstanbul – Bayrampaşa Vardarın Üstünde – Üsküp

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel) Dal Diğerleri Kategorisi Büyükler Bayrampaşa Vardarın Üstünde Gençlik ve Spor Kulübü – Üsküp Yöresi &...
     
     
    2011 MEB Kocaeli – Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İÖO

    2011 MEB Kocaeli – Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İÖO

    2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Kocaeli İl Yarışması Stilize Dal Yıldızlar İzmit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu – Üsküp Yöresi
     
     
    2011 MEB Kocaeli – Halise Turkkan İÖO

    2011 MEB Kocaeli – Halise Turkkan İÖO

    2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Kocaeli İl Yarışması Stilize Dal Yıldızlar Üçüncüsü Kartepe Halise Türkkan İlköğretim Okulu – Üsküp Yöresi
     

     
    2010 THOF Gençler Final – Kocaeli Kağıtspor Kulübü

    2010 THOF Gençler Final – Kocaeli Kağıtspor Kulübü

    2010 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Gençler Gaziantep Türkiye Finali Stilize Dal Birincisi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü – Üsküp Yöresi
     
     
    2010 Vaksa İstanbul – Bakırköy Hem – Üsküp Yöresi

    2010 Vaksa İstanbul – Bakırköy Hem – Üsküp Yöresi

    18. Türkiye Halk Dansları Yarışması ( 2010 Vaksa ) İstanbul Grup Elemesi Bakırköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü – Üsküp Yöresi
     
     
    2010 MEB Bursa Grup – Kocaeli Kartepe Halk Eğitim Merkezi

    2010 MEB Bursa Grup – Kocaeli Kartepe Halk Eğitim Merkezi

    2010 M.E.B Halk Oyunları Bursa Grup Yarışması Stilize Dal Yaygın Eğitim Kurumları Kocaeli Kartepe Halk Eğitim Merkezi – Üsküp Yöresi
     

     
    2010 M.E.B Kocaeli İl – Halise Türkkan İlköğretim Okulu

    2010 M.E.B Kocaeli İl – Halise Türkkan İlköğretim Okulu

    2010 M.E.B Halk Oyunları Kocaeli İl Yarışması Stilize Dal Yıldızlar Kartepe Halise Türkkan İlköğretim Okulu – Üsküp Yöresi
     
     
    2010 M.E.B Kocaeli İl Yarışması – Kartepe Hem

    2010 M.E.B Kocaeli İl Yarışması – Kartepe Hem

    2010 M.E.B Halk Oyunları Kocaeli İl Yarışması Stilize Dal Birincisi Kartepe Halk Eğitim Merkezi – Üsküp Yöresi
     
     
    2009 Vaksa İstanbul – Anadolu Folklor

    2009 Vaksa İstanbul – Anadolu Folklor

    2009 Türkiye Halk Dansları (Vaksa) İstanbul Grup Yarışması İstanbul Anadolu Folklor Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü Derneği – Üsküp Yöresi Vaksa yarışmaları videoları için tıklayınız..