Ana Sayfa / Etiket Arşivi: yarışma sonuçları

Etiket Arşivi: yarışma sonuçları

2013 THOF Akşehir Yıldızlar Türkiye Finali Yarışması Sonuçları

2013 THOF Akşehir Yıldızlar Türkiye Finali Yarışması Sonuçları

2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Yıldızlar Türkiye Finali Akşehir ‘de çoşku ile gerçekleştirildi. Güzel ve eğlenceli geçen yarışmada yarışan bütün ekiplerimizi tebrik ediyoruz.. Bu işe emek verdikleri için ayrıca gönülden tebriklerimizi iletiyoruz.. İşte 2013 THOF Akşehir Yıldızlar TÜrkiye Finali Sonuçları: Geleneksel Düzenlemesiz Dal 1- İzmir Aliağa Gençlik ve Spor Kulübü …

Devamı »

2012 THOF Kocaeli İl Yarışması Sonuçları

2012 THOF Kocaeli İl Yarışması Sonuçları

2012 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kocaeli İl Yarışması 13 Mart 2012 Pazar günü saat 10.00 da başladı ve akşam 5 civarı sonlandı. 22 ekibin katıldığı müsabakayı izleyen sayısı oldukça fazla idi. İşte yarışmanın sonuçları: Geleneksel Düzelenmesiz ( Geleneksel ) Dal Minikler 1- Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü – Rize Yöresi – …

Devamı »

2012 THOF Elazığ İl Yarışması Sonuçları

2012 THOF Elazığ İl Yarışması Sonuçları

2012 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Elazığ İl Yarışması 19.02.2012 tarihinde yapılmıştır. Aşağıda sonuçları görebilirsiniz.. Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel ) Minikler 1- EKHOD Gençlik ve Spor Kulübü – 88.00 Yıldızlar 1- E.M.K. HOY-DER Gençlik ve Spor Kulübü – 89.00 Gençler 1- E.M.K. HOY-DER Gençlik ve Spor Kulübü – 90.60 Büyükler 1- …

Devamı »

2011 MEB Ankara İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Ankara İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Küçükler 1- Beşikkaya İlköğretim Okulu – Adana Yöresi Yıldızlar 1- Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu – Van Yöresi Gençler 1- Yaygın Eğitim Kurumları 1- Altındağ Halk Eğitim Merkezi – Ankara-Seğmen Yöresi 2- Eryaman Halk Eğitim Merkezi – …

Devamı »

2011 MEB Isparta İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Isparta İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Minikler 1- Nazmi Toker İlköğretim Okulu Yıldızlar 1- Yedişehitler İlköğretim Okulu Gençler 1- Gönen Anadolu Öğretmen Lisesi Yaygın Eğitim Kurumları 1- Isparta Halk Eğitim Merkezi Stilize Dal Minikler 1- Halıkent İlköğretim Okulu Yıldızlar 1- Gönen Süleyman …

Devamı »

2011 MEB Diyarbakır İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Diyarbakır İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Küçükler 1- Milli Eğitim Vakfı İlköğretim OkuluPuanı 88.80 Yıldızlar 1- 100. Yıl İlkÖğretim Okulu Puanı 91.** Liseler 1- Fatih Lisesi Puanı 93.60 Yaygın Eğitim Kurumları 1- Yenişehir Halk Eğitim Merkezi – 94.60 2- Kayapınar Halk Eğitim …

Devamı »

2011 MEB Sakarya İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Sakarya İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Küçükler 1- ARİFİYE ARİF BEY BEKİR SITKI DURGUN İLKÖĞRETİM OKULU – BOLU YÖRESİ Yıldızlar 1- ADAPAZARI ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU – BURSA YÖRESİ Gençler 1- YUNUS EMRE ÇOK PROGRAMLI LİSESİ – TRABZON YÖRESİ Yaygın Eğitim Kurumları 1- …

Devamı »

2011 MEB Kocaeli İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Kocaeli İl Yarışması Sonuçları Sonuçlar yarışma sırasına göre verilecektir.. Geleneksel Dal Minikler 1- Başiskele Kartonsan İlköğretim Okulu – İzmir Yöresi – 84.67 2- Karamürsel Amiral İlköğretim Okulu – Artvin Yöresi – 80.33 3- Derince Sırrıpaşa İlköğretim Okulu – Rize Yöresi – 82.00 …

Devamı »

2011 MEB Aydın İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Aydın İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Minikler 1- Germencik Ortaklar Atatürk İlköğretim Okulu 2- Yenipazar İlköğretim Okulu Yıldızlar 1- Güzelhisar İlköğretim Okulu 2- İncirliova İlköğretim Okulu 3- Germencik 7 Eylül İlköğretim Okulu Gençler 1- Aydın Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 2- …

Devamı »

2011 MEB Manisa İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Manisa İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Küçükler 1- Akhisar Ticaret Borsası 6 Eylül İlköğretim Okulu – 91.00 2- Akhisar 6 Eylül İlköğretim Okulu – 85.66 3- Salihli Özel Zuhal İlköğretim Okulu – 84.66 Yıldızlar 1- Merkez Muradiye Cumhuriyet İlköğretim Okulu – 89.66 …

Devamı »

2011 MEB Burdur İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Burdur İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Küçükler 1- Şeker İlköğretim okulu Yıldızlar 1- Suna Uzal İlköğretim okulu Gençler 1- Burdur Anadolu Lisesi Stilize Dal Küçükler 1- Gazi İlköğretim Okulu Yıldızlar 1- Bahçelievler İlköğretim Okulu Gençler 1- USO Anadolu Lisesi Yaygın Eğitim Kurumları …

Devamı »

2011 MEB Yozgat İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Yozgat İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Küçükler 1- Yozgat Celal Atik İlköğretim Okulu 2- Yozgat Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Yıldızlar 1- Sorgun Milli Egemenlik İlköğretim Okulu 2- Yozgat Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 3- Yozgat Süleyman Sırrı Üçöz İlköğretim Okulu Gençler 1- …

Devamı »

2011 MEB Samsun İl Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Nevşehir İl Yarışması Sonuçları Geleneksel Dal Küçükler 1- Çatal Armut İlköğretim Okulu Yıldızlar 1- Anafartalar İlköğretim Okulu Gençler 1- Ahmet Sarı Lisesi Yaygın Eğitim Kurumları 1- Atakum Halk Eğitim Merkezi Stilize Dal Küçükler 1- Necatibey İlköğretim Okulu Yıldızlar 1- Deniz Evleri İlköğretim …

Devamı »