Ana Sayfa / Videolar / Yarışma Videoları / 2010 THOF Rize Grup – İstanbul 75. Yıl Spor Kulübü

2010 THOF Rize Grup – İstanbul 75. Yıl Spor Kulübü

2010 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Rize Horonlar Grup Yarışması Yıldızlar Stilize Dal Birincisi İstanbul 75.yıl Spor Kulübü – Artvin yöresi

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2BDC06dQufw[/youtube]
Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF İstanbul – HOYAT GSK Büyükler

2016 THOF İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Büyükler Kategorisi İkincisi HOYAT Gençlik ve Spor …

 • volkan

  emeği geçenlerin eline sağlık..ekibin hocasını tanımıyorum ama eline sağlık çok güzel bir ekip hazırlamış..ankara üniversitesinin 2008 ve 2009 ekiplerinden etkilenilmiş ama o ekiplerden de etkilenmemek mümkün değil..çok güzel olmuş..tekrar tekrar emeğinize sağlık..

 • ahmet

  Ekip 2005ten beri var etkilenmesi mümkün değil. Oturup tek tek oyunu hocamız yazıyor. Lütfen emeğe saygı

 • Burcu

  Bu ekibin başka ekiplerden etkilenmesi mümkün değil.Ben hayatımda bu kadar güzel oynayan bir ekip görmedim.Bu ekip kesinlikle türkiye 1.si olur.Ege yöreside bu ekibi geçemez.Anadolu ateşi kadar güzel.Hocasının ellerine sağlık.Dehşet bişey bu ekip..

 • Reşit

  Ben hayatımda böyle bir artvin yöresi oynayan ekip görmedim. Bu ekibi her kim hazırladı ise ellerine sağlık. Kutluyorum. Gerçekten harikalar..

 • RIZA

  Ayağının altından geçerken bulutlar,
  Tepetaklaksa düşüncelerin.
  Oksijen azlığı ağrıtmışsa kafanı,

  Tebessüm et.
  Burası Artvin
  BU EKİP ARTVİN OYNUYOR HAKKIYLA OYNUYOR KAZANMA HIRSININ TAVAN YAPTIĞI HALKIOYUNLARI CAMİASINA BU İŞ NASL GELİŞTİRİLİRİ GÖSTERİYOR.
  2010 TÜRKİYE yıldızlar sitilize DAL ŞAMPİYONU EKİBİ KUTLUYORUM.
  Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

 • Burcu

  Benim söylediğim çıktı ekip türkiye 1.si oldu. Efelerde geçemediler ekibi zaten bende yarışmadaydım izledim türkiye finalini kesinlikle bu ekip hakediyodu we bu ekip türkiye 1.si oldu hocalarının ellerine sağlık kesinlikle bu ekibi dewam ettirsin harikalar çünkü

 • MUSTAFA CAYMAZ

  BU EKİBİN TÜRKİYEDE 1. OLACAĞINI HER ZAMAN İDDİA EDERDİM VE OLDU YARIŞMAYA GİDEMEDİM FAKAT NE KADAR İÇTEN NE KADAR ARZULAYAN NE KADAR HIRSLI NE KADAR İSTEKLİ VE NE KADAR HAK EDEN BİR EKİP OLDUKLARINI HER ZAMAN KANITLAYABİLECEK BİR EKİP OLDUKLARINI HER ZAMAN DA İİDİA EDERİM.TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM MURAT BEYE AYRICA TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLARIMIZA VE BİZE BU GURURU YAŞATTIĞI İÇİN.HERKESE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN .UMARIM HAYATLARINDA HEP LİDER OLURLAR.