Ana Sayfa / Videolar / Yarışma Videoları / 2011 MEB Yalova Grup – Bursa Nasab İlköğretim Okulu

2011 MEB Yalova Grup – Bursa Nasab İlköğretim Okulu

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Yalova Grup Yarışması Stilize Dal Küçükler Bursa Nasab İlköğretim Okulu – Bursa Yöresi

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF İstanbul – HOYAT GSK Büyükler

2016 THOF İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Büyükler Kategorisi İkincisi HOYAT Gençlik ve Spor …

 • güvende

  birde küçüklerde sakaryanın videosunu koysanız bı baksak bırlıkte ekıp sahneden cıkmıs. cocouklar bırbırının ustunde bende sakaryayı ıyı bılıyordum demekkı sakarya bundan fazla dağınıkmış ????

 • güvende

  yada dağıtılmış acaba ne oldu bu yarısmada. bu ekıp 3 olmuş cok ilginç

 • O video da bir problem olmuş o yüzden, maalesef küçükler Sakarya’yı paylaşamıyoruz..

 • MENEVŞE

  o yarışma da bir problem var sadece videonuzda değil şansa bak herkesin birincisi olan ekibin videosunda problem çıkmış!!! insanlar sakaryanın miniklerini izlemek için sitenizi tıklıyorlar. eminim bir yerlerden bu videoyu bulur ve bizlerle paylaşırsınız bende çok merak edenlerdenim bu ekip üçüncü oluyor o ağrı birinci oluyor kütahyaya diyecek bir şey bile yok okadar yani ,acaba sakaryanın minikleri yerlerde filan mı yuvarlandı 6. oldular!!!

 • Açıkcası Sakarya’nın ekibi belki sondan bir önceki olmayabilirdi ama birinci olacak seviyede de değildi..

  Ben oraya ekip ayırarak gelmedim efenim, tüm ekiplerin videolarını çektim ve koydum.. O video da problem olmuş, eve geldiğimde farkettim..

  Lütfen herşeyde art niyet aramayalım..

 • MENEVŞE

  evet ağrı ekibi birinci olacak seviyedeydi haklısınız(!) ben o cümleyi art niyetle yazmadım şansa bak demek istedim art niyeti şimdi benimde siz demi aramam lazım cevabınıza? eğer öyle anlaşıldıysa kusura bakmayın. bu arada ben bursalı bir eğitmenim sakaryalı değilim o ekibi busalı bir antrenör olarak beğendim bunu da söylemek isterim. umarım çevrenizden bu videoyu bulup paylaşabilirsiniz çok memnun olurum …

 • Ben ağrı ekibi hakkında yorum yapmadım ve bencede birinci olacak bir ekip değildi.. Sadece Sakarya ekibi hakkında yorum yaptım..

  Umarım bulurum ve yayımlarım.

  Saygılarımla..

 • Raşit tarçın.

  Kütahya Minikler ekibi oldukça iyiydi. Benim gönlümün birincisi onlar.

 • impossible

  bilerek sakaryanın videosunu koymuyorsunuz afedersiniz ama hiç bir hata görülmemiş keşke rüşvetisiz oynansaydı güzel bir ekip değil daha çooooooooooooooooook çalışması lazım o atatürk i.ö.o kaç senedir finale gdio bunların rüşveti sayesinde gidemedi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • serhat

  ben de bursa ekibindenim

 • Tüm yarışma ekiplerinin videosunu koyuyorum ve sakarya ekibini koymuyorum ve de bunu bilerek yapıyorum..
  Enteresan..

  Kaç senedir finale gidiyor olması bu senede gideceği anlamına gelmez.. Önceki oynadıkları grup ile yalova grubunu bir tutmayalım.. Yalova da Türkiye finalinde derece yapabilecek birçok ekip vardı..

 • hakan

  Ben yalovadan halkoyunlrı eğitmeniyim. Yarışmanın tamamı nı kayda aldım. Siteye nasıl koyacağım hakkında bilgi verirseniz koyabilirim.
  Benim fikrim sakaryanın bursası ilk üçe girebileçek durumda deildi. Daha öncesini bilemem ama yarışma performansı iyi deildi. Ciddi yerleşim ve çizgi hataları vardı. Uyum problemleride vardı. Sekmelerde özellikle el ve kollarda birlik beraberlik sıkıntıları vardı. Bursa NASAB daha iyi geldi bana. Bu benim fikrim.

 • hakan

  Ben yaovadan halkounları eğitmeniyim. Tüm yarışmayı kayda aldım. Siteye nasıl koyacağım hakkında yardımcı olursanız yollarım.
  Ayrıca benim fikrim Sakaryanın Bursası ilk üçe girecek durumda deildi. Daha öncesini bilemem ama yarışma performansı iyi deildi. Ciddi yerleşim ve cizgi hataları vardı. Özellikle sekmelerde ve el kollarda uyum problemleri gördüm. Birlik beraberliklerindede sıkıntılar vardı. Bursa NASAB bursasını daha iyi gördüm.

 • hakan

  Şunu da belirtmeliyim ki Kocaeli polisanın Ağrısı hepsinden yiydi ve hakkıyla kazandığını düşünüyorum. Kütahyanın da 2. Doğru bir değerlendirme.Tekrar belirtmeliyim bu benim fikrim.

 • impossible

  kuleva seviyene inemeyeceğim kusura bakma !!! muhattaplarını bul.

 • Önce bir seviyeni yükselt sonradan birilerinin seviyesine inmeye çalışırsın..
  Neyse ben çocukluğuna veriyorum senin, öğrencim yaştaki biriyle laf dalaşına girecek değilim. Ama site yöneticisi olarak uslubunuza dikkat etmenizi öneririm..

  Saygılarımla..

 • impossible

  SEN ÇIKMIŞMISINDA BEN İNEYİM KİMİN TERBİYELİ OLACAĞI ORTADA ÇÖMEZLİĞİNE VERİYORUM

 • utku

  lütfen başka yerde kavga edin biz burda kendi ekibimizle ilgili yorumlar görmek istiyoruz.

 • selin

  evet utku doğru söylüyor. Ekibimizle ilgili yorum yazarsanız sevinirim.Yorumum: bursa yöresi zor bir yöre olduğu için bizim okulun (NOSAB İ.Ö.O) 1.olması gerektiğini düşünüyorum

 • SENA ŞİMŞEK

  ben bu bursa ekibinde gelin bölümlerini oynadım.bu işin zor olduğunu bilmenizi isterim.ağrı birinci olmuş olabilir.ama bunu bilin ki bizim sahnelememiz ve figürlerimiz aynı zamanda kıyafetlerimiz çok güzeldi. biraz daha saygılı olmayı denerseniz sevinirim. ayrıca rüşvet falan verdiğimiz de yok.sakarya önceden bir sürü finale de katılmış olabilir. bu bu finale de katılacağı anlamına gelmez. bu arada yarışmada kameramanın hiçbir suçu yok. o işini yapıyor…

 • BUSE ANGIN

  Afedersiniz ama siz sakaryayı destekliyor olabilirsiniz bunu buradan paylaşmak zorunda değilsiniz.Ayrıca sahnenin küçüklüğünden dolayı taşma oldu.Biz de orada prova yapmadığımızdan düzeltme fırsatımız olmamıştı.Ve sizin kötü dediğiniz takım türkiye üçüncüsünü yenerek yalovaya gelmiş bir takım.Ne kadar çabalasakta dediğim gibi elimizde olmayan nedenlerden dolayı üçüncü olduk.Birinci olan ağrıya tebrikler.Bu arada videoda sorun var açılmıyor ilgilenirseniz sevinirim.

 • Gülşah

  Video açılmıyor ilgilenirseniz sevinirim.