Ana Sayfa / Videolar / Yarışma Videoları / 2013 THOF Giresun Grup – Kocaeli B.Şehir Kağıtspor GSK
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Gençlik Ve Spor Kulübü - Artvin Yöresi

2013 THOF Giresun Grup – Kocaeli B.Şehir Kağıtspor GSK

2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Giresun Horonlar Bölge Birinciliği Yarışması Geleneksel Düzenlemeli Dal Büyükler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Gençlik Ve Spor Kulübü – Artvin Yöresi

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3c0xbr1upgI[/youtube]

Buna da bak

2016 THOF İstanbul – HOYAT GSK Büyükler

2016 THOF İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Büyükler Kategorisi İkincisi HOYAT Gençlik ve Spor …

 • fırtınaa

  BU KOCAELİ EKİBİ DAYAK İSTİYOR YA ARKADAŞ 🙂 ÇOK CİDDİYİM YANİ OLUP BİTMİŞ BİRŞEY HALEN DAHA BU KADAR UZATILIR MI YA!? CAN SIKMAYA BAŞLADI BU DURUM AYAĞINIZI DENK ALIN AKILLI OLUN YOKSA BİR DAHA BU EKİBİN KARŞISINA ÇIKARSAN HİÇ BİR KİMSE İYİ NİYET GÖSTERMEZ HABERİNİZ OLA..!

 • fenaa

  tamam abi emrin olur. ne olur kızma affet. sizin müzikler daha iyi, kostümler daha iyi, çizgiler daha iyi, oyunlar daha iyi, figürler daha iyi, hocalarınız daha iyi vs.vs.vs.
  oldumu?

 • yani

  Aslında işin aslı şu:

  Kocaeli ekibi yarışmada 4. olmaktan rahatsız. öncelikle yarışma performansına bakıldığında ikinci ve üçüncü olan ekiplerden çok çok daha üstün. kocaelinin birinci olan ekiple bir alıp veremediği de yok. hatta yarışmada eşitlik puanlarında giresunu geçmesine rağmen üçüncülük kupasının giresuna verilmeside rahatsızlığı kanıtlıyor.

  Artvin ekibi rahatsız çünkü birinci olmalarına rağmen gündemde kocaeli var ve gölgede kalmak onları çıldırtıyor.

  arkadaşlar atı alan üsküdarı geçmiş. siz burayla uğraşacağınıza gidin çalışın finalde ilk üçe girmeye bakın. çünkü bu görebileceğiniz son final. nasıl olsa kocaeli ekibi seneye her dalda dahada güçlenerek gelecek. olmadımı dahada güçlenerek gelecek. göreceksiniz.

 • hoca

  3 kişilik 100 tane daire yapana kadar 1 tane yaparım , diyosunki 1 tanesi kaymışta bütün ekip olarak bir kere daire yaptınız daireden başka herşeye benziyor gelmiş hala bizim burda çizgilerimize dairelerimize konuşuyorsun bi yeter da yeter, kocaeli ekibini seneyede bekleriz ondan sonra ki sende bekleriz hem yarışmadan önce siz konuşşuyorsunuz yarışmadan sonrada siz konuşuyorsunuz şimdi de önümüzdeki sene için siz konuşuyorsunuz tamam siz konuşmaya devam edin biz kendi işimizi yapalım

 • ÖMER ALTUNTAŞ….

  arkadaşlar iyi veya kötü ismimi bi yerde duymak istemiyorum , benim ismim telaffuz edilirken herkes haddini bilsin , benim ismimi konuşacak kadar ne sahne nede müzik bilemezsiniz . İk,i ekipte emek harcamış ve bu emeklerden biri seçilmiş abartmayın

  burda ste yöneticisi vs ekip oyuncusu, ekip hocası ismimi bir kez daha telaffuz etmesin ,bugün burda bu sahnelerde oynuyorsanız bu sahnelerde alkışlanıyorsanız değerini bilin..
  EĞER Kİ İSMİM VEYA İŞLERİM HAKIINDA KONUSACAK OLAN BENİ ARASIN YÜZÜME TEKNİK DONANIMIYLA KONUŞSSUN ..

  0543 582 4170 ÖMER ALTUNTAŞ

  HERKES HADDİNİ BİLSİN BENİ BİLEN BİLİR…

  HERKES YOLUNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • osman

  tebrikler. zevkle tekrar tekrar izledim elinize sağlık

 • hale kaleci

  çok güzeeell..

 • ayhan

  farklı ve etkileyici bir çalışma olmuş. helal olsun valla…

 • mmmmm

  Bence yılın en iyi çalışması Tebrikler

 • ayŞEN

  ekibin müziğini nasıl bulabilirim acaba? yardımcı olabilirmisiniz

 • ali yalçın

  uzun zamandır bu kadar üzerinde profesyonelce çalışılmış bir ekip izlememiştim. söylenebilecek tek şey var HELAL OLSUN………….

 • HALİL YAGIZ

  kıyafetler daha canlı renklerde yapılabilirdi onun dışında her yerine ayrı ayrı tebrikler