Ana Sayfa / Yarışma / 2010 Gençlik Merkezleri Halk Müziği ve Seyirlik Oyunlar Yarışması Grup Merkezleri

2010 Gençlik Merkezleri Halk Müziği ve Seyirlik Oyunlar Yarışması Grup Merkezleri

2010 yılı gençlik merkezleri arası yarışmaların Türk Halk Müziği Solo Ses, Türk Halk Müziği Solo Çalgı ve Seyirlik Oyunlar grup merkezleri açıklandı..
İşte katılacak gençlik merkezleri, hangi dalda katılacakları ve nerede katılacakları..

YARIŞMA MERKEZİ VE TARİHİ
GENÇLİK MERKEZİNİN ADI
T.H.M. 
T.H.M. 
SEYİRLİK OYUNLAR
SOLO SES
SOLO ÇALGI
13-17
18-24
13-17
18-24
13-17
18-24
K
E
K
E
27-28ŞUBAT 2010 KOCAELİ 
BİLECİK  GENÇ.MERK.
1
1
1
1
1
1
BOLU GENÇ. MERK.
1
1
2
1
1
1
BURSA GENÇ.MERK.
1
1
1
1
KIRŞEHİR GENÇ. MERK.
1
1
1
1
ZONGULDAK Ç.CUMA GENÇ. MERK.
1
1
1
1
ZONGULDAK GENÇ. MERK.
3
3
3
3
1
1
06-07 MART 2010  KIRŞEHİR
ÇANKIRI ILGAZ GENÇ. MERK.
1
1
1
1
D.BAKIR GENÇ. MERK.
1
1
1
1
1
1
HAKKARİ GENÇ. MERK.
1
1
MALATYA GENÇ. MERK.
2
2
2
2
1
1
SİNOP GENÇ. MERK.
1
1
1
UŞAK GENÇ. MERK.
2
2
2
2
1
1
20-21 MART 2010   KAYSERİ
ADANA GENÇ.MERK.
1
1
1
1
1
1
ADIYAMAN GENÇ. MERK.
1
1
1
1
1
1
1
GÜMÜŞHANE GENÇ. MERK.
2
1
1
KAHRAMANMARAŞ GENÇ.MERK.
1
1
1
1
1
NİGDE GENÇ.MERK.
1
1
1
1
ŞANLIURFA GENÇ. MERK.
1
2
1
1
1
1
1
TOKAT GENÇ. MERK.
1
1
1
1
1
1
27-28 MART 2010    AMASYA
AĞRI GENÇ. MERK.
1
1
1
1
DENİZLİ GENÇ. MERK.
2
2
2
2
1
1
ERZİNCAN GENÇ.MERK.
2
2
2
2
1
1
ERZURUM AŞKALE GENÇ.MERK.
1
1
1
1
ERZURUM GENÇ. MERK.
1
2
2
3
SİVAS GENÇ MERK.
1
1
1
1
03-04 NİSAN 2010  ANTALYA
AMASYA GENÇ. MERK.
2
1
ANTALYA GENÇ. MERK.
1
1
1
1
1
1
BALIKESİR GENÇ.MERK
1
1
1
1
1
BALIKKESİR AYVALIK GENÇ.MERK.
1
1
1
1
IĞDIR GENÇ. MERK
1
1
1
ISPARTA GENÇ. MERK.
KARABÜK GENÇ MERK.
1
1
1
1
1
1
KARAMAN GENÇ. MERK.
1
1
1
1
MERSİN GENÇ MERK.
1
1
1
1
1
1
NEVŞEHİR GENÇ MERK.
1
1
1
1
17-18  NİSAN 2010 İZMİR
AFYON GENÇ. MERK
1
1
1
1
1
AYDIN GENÇ. MERK.
1
ÇANAKKALE GENÇ MERK.
1
1
DENİZLİ GENÇ MERK.
2
2
2
2
ESKİŞEHİR GENÇ.MERK.
1
1
1
1
1
KÜTAHYA GENÇ. MERK.
1
1
MANİSA GENÇ. MERK.
1
1
1
1
1
1
UŞAK GENÇ MERK.
1
1
1
1
YALOVA GENÇ MERK.(AYDIN)
1
1
1
1
1
1

22-23 MAYIS 2010 MALATYA

BİTLİS GENÇ MERK.
1
D.BAKIR ÇINAR GENÇ MERK.
1
1
1
1
1
1
GİRESUN BULANCAK GENÇ. MERK.
1
1
1
1
1
1
HAKKARİ ŞEMDİNLİ GENÇ MERK.
1
HAKKARİ Y.OVA GENÇ MERK.
1
KAYSERİ GENÇ. MERK.
1
1
1
1
1
1
SİİRT GENÇ MERK.
2
2
1
1
1
VAN GENÇ MERK.
1
1
1
1
1
29-30 MAYIS 2010 SİNOP
ARTVİN  GENÇ MERK.
1
1
1
1
1
1
ARTVİN ARHAVİ GENÇ MERK.
1
1
1
1
1
1
ÇANKIRI GENÇ. MERK.
3
3
2
2
1
1
RİZE GENÇ. MERK.
1
1
1
1
1
TRABZON GENÇ. MERK.
1
TRABZON VAKFIKEBİR GENÇ. MERK.
2
1
Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …

  • ilhan

    ya bu yapılan yarışma 3 4 nisan açıkögretim sınavıyla aynı güne geliyor ve biz bu yüzden katılamıyoruz neden bunlara dikkat edilmiyor

  • yalova ekibi

    17 nisan izmirdeki yarışmada YALOVA ekibi olarak bende oynuyordum ve birinci olduk en iyi sahne ve en iyi performans ödülünü aldık bizi çalıştıran hocamıza teşekkürler…