Ana Sayfa / Yarışma / 2013 THOF Antalya Teke Grup Yarışması Sonuçları
2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Antalya Tekeler Grup Yarışması

2013 THOF Antalya Teke Grup Yarışması Sonuçları

2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Tekeler Bölge Birinciliği Antalya’da gerçekleştirildi.. Antalya’nın yanı sıra, Isparta, Afyon, Burdur, Uşak illerinden gelen halkoyunları ekipleri yapımı yeni tamamlanan Döşemealtı Spor Salonu’nda hünerlerini sergiledi. 33 halk oyunları ekibi, dereceye girebilmek için ter döktü.

2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Antalya Tekeler Grup Yarışması
İşte sonuçlar:
Geleneksel Düzenlemesiz Dal
Minikler

Burdur Toki Yahya Kemal Beyatlı Gençlik ve Spor Kulübü – Burdur Yöresi –
Isparta Iyaş Selçuklu Spor Kulübü – Isparta Yöresi – 87.00 ( Birinci )
Afyon Belediyesi Spor Kulübü – Afyon Yöresi – 87.00 ( İkinci )
Uşak Mehmet Akif Ersoy Spor Kulübü – Uşak Yöresi – 83.20 ( Üçüncü )

Yıldızlar
Antalya Yörem Halk Dansları Gençlik ve Spor Kulübü – Antalya Yöresi – 87.20 ( İkinci )
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlik Ve Spor Kulübü – Burdur Yöresi – 88.80 ( Birinci )
Isparta Bölge Spor Kulübü – Isparta Yöresi – 85.80 ( Üçüncü )
Afyon Susuz Belediye Spor Kulübü – Afyon Yöresi – 85.60

Gençler
Antalya Tic.Borsası And.Tic.Vet.M.L. Gençlik ve Spor Kulübü – Antalya Yöresi – 89.20 ( Birinci )
Burdur Bahçelievler İlkokulu Gençlik ve Spor Kulübü – Burdur Yöresi – 88.60 ( İkinci )
Isparta Eğirdir Spor Kulübü – Isparta Yöresi – 88.40
Afyon Gençlik Merkezi Spor Kulübü – Afyon Yöresi – 85.20
Uşak Gençlik Spor İl Müd. Gençlik ve Spor Kulübü – Uşak Yöresi – 85.40

Büyükler
Antalya Gümüşkesdi Gençlik ve Spor Kulübü – Antalya Yöresi –
Burdur Uso Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü – Burdur Yöresi – 87.00
Isparta Gönen Spor Kulübü – Isparta Yöresi – 87.80 ( Üçüncü )
Afyon Belediyesi Spor Kulübü – Afyon Yöresi – 90.00 ( Birinci )
Uşak Zeybekleri Gençlik ve Spor Kulübü – Uşak Yöresi – 90.00 ( İkinci )

Geleneksel Düzenlemeli Dal
Minikler

Antalya Alyazma Folklör Gençlik ve Spor Kulübü – Antalya Yöresi – 86.20
Ankara Fomget Gençlik ve Spor Kulübü – Antalya Yöresi – 89.00 ( Birinci )
Burdur Suna Uzal İ.Ö.O. Gençlik ve Spor Kulübü – Burdur Yöresi – 86.20
Afyon Erkmen Belediye Spor Kulübü – Afyon Yöresi – 78.00
Uşak Gül Gençlik ve Spor Kulübü – Uşak Yöresi – 85.60

Yıldızlar
Antalya Aksu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü – Antalya Yöresi – 88.40
Burdur Gazi Gençlik ve Spor Kulübü – Burdur Yöresi – 88.60 ( Birinci )
Afyon Düzağaç Belediye Spor Kulübü – Afyon Yöresi – 82.40

Gençler
Antalya Hızır Reis T.M.L. Gençlik ve Spor Kulübü – Antalya Yöresi – 90.60 ( Birinci )
Burdur Uso Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü – Burdur Yöresi – 89.60
Anadolu Sağlık Meslek Lis. Gençlik ve Spor Kulübü – Isparta Yöresi – 88.60

Büyükler
Antalya Halk Eğitim Spor Kulübü – Antalya Yöresi – 90.40 ( Birinci )
Ankara Tubil Gençlik ve Spor Kulübü – Antalya Yöresi – 90.40 ( İkinci )
Afyon Belediyesi Spor Kulübü – Afyon Yöresi – 89.00 ( Üçüncü )
Uşak Zeybekleri Gençlik ve Spor Kulübü – Uşak Yöresi –

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …