Ana Sayfa / Yarışma / 2013 THOF Aydın Kuşadası Grup Yarışmasına Katılacak Ekipler
2013 THOF Aydın Kuşadası Grup Yarışmasına Katılacak Ekipler

2013 THOF Aydın Kuşadası Grup Yarışmasına Katılacak Ekipler

2013 THOF Aydın Kuşadası Grup Yarışmasına Katılacak Ekipler
2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Grup Yarışmaları’nın tarihleri açıklandıktan sonra hangi kulübün hangi grupta yarışacağı ve rakipleri de belli oldu.. 30-31 Mart 2013 tarihinde düzenlenecek olan Aydın Kuşadası grup yarışmasına katılacak ekipleri aşağıda görebilirsiniz..

Geleneseksel Düzenlemesiz
Minikler

Aydın Erbetli Köyü Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Balıkesir Altıeylül G.S.K. – Balıkesir Yöresi
Çanakkale Danshane Sanat G.S.K. – Çanakkle Yöresi
Kütahya Tavşanlı Halk Eğitim G.S.K. – Kütahya Yöresi
Manisa Çağatay Uulçay Okul Spor Kulübü – Manisa Yöresi

Yıldızlar
Aydın Yedieylül Efeler Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Balıkesir Kepsut Belediye Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi
İzmir Aliağa Helvacı G.S.K. – İzmir Yöresi
Kocaeli Armelit G.S.K. – Kütahya Yöresi
Kütahya Folklör Arş. Drn.G.S.K. – Kütahya Yöresi
Muğla Yalıkavak Arş. Ve Geliştirme S.K. – Muğla Yöresi
Manisa Salihli Belediyesi S.K. – Manisa Yöresi

Gençler
Aydın Akademi Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Balıkesir Gençlik Gençlik ve Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi
Çanakkale Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
Denizli Gençlik Hizmetleri Gençlik ve Spor Kulübü – Denizli Yöresi
İzmir Yörem Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Muğla Bofad Kulübü Derneği – Muğla Yöresi

Büyükler
Aydın Ayhot Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Balıkesir Edremit Belediye Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi
Çanakkale Kocatepe Gençlik ve Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
Denizli Destan Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü – Denizli Yöresi
İstanbul Horomi Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
İzmir Folklör Derneği – İzmir Yöresi
Kocaeli Armelit Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Kütahya Dumlupınar Üni. Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Muğla Yarımada Folklör Sana Gençlik ve Spor Kulübü – Muğla Yöresi

Geleneksel Düzenlemeli
Minikler

Çanakkale Mahmudiye Belediye Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
İzmir Border Gençlik ve Spor Kulübü. – İzmir Yöresi
Kütahya Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Muğla Güler Mustafa Kızılağaç İ.Ö.O. Spor Kulübü – Muğla Yöresi

Yıldızlar
Aydın Kuşadası Elifname Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Denizli Destan Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü – Denizli Yöresi
İzmir Konak Belediye Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Gazi Emet İ.Ö.O. Gençlik ve Spor Kulübü. – Kütahya Yöresi
Manisa Kayalıoğlu Kasabası Gençlik ve Spor Kulübü – Manisa Yöresi

Gençler
Aydın Kuşadası Elifname Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Çanakkale Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
İstanbul İdem Gençlik ve Spor Kulübü – Denizli Yöresi
Kütahya Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi

Büyükler
Aydın Ayhot Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Balıkesir Karagücü Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi
Çanakkale Folklör Arş. Gençlik ve Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
İstanbul Beşiktaş Belediyesi Oyun Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
İzmir Balçova Beleiyesi Efem Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Ankara Fomget Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …