Ana Sayfa / Yarışma / 2013 THOF Kocaeli İl Yarışması Sonuçları ve Videoları
2013 THOF Kocaeli İl Yarışması

2013 THOF Kocaeli İl Yarışması Sonuçları ve Videoları

2013 THOF Kocaeli İl Yarışması
2013 yılı Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kocaeli İl Yarışması 10 Mart 2013 Pazar günü Kocaeli Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti. Yarışma ekip ve seyirci anlamında yoğun bir şekilde geçti. Dereceye giren, girmeyen bütün ekiplerimizi kutluyoruz. Dereceye girenlere de bölge yarışmalarında başarılar diliyoruz.

2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kocaeli İl Yarışması Sonuçları

Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel ) Dal
Minikler
Halaylar Kategorisi

1- Derince Belediyesi Spor Kulübü – Muş Yöresi – 85.00
2- Darıca Belediyesi Spor Kulübü – Ağrı Yöresi – 85.50
3- Gölcük Otantik Gençlik ve Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi – 83.67

Diğerleri Kategorisi

1- Kartepe Belediyesi Spor Kulübü – Rize Yöresi

Yıldızlar
Diğerleri Kategorisi

1- Armelit Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi – ( Birinci )
2- Kartepe Belediyesi Spor Kulübü – Rize Yöresi – 88.00
3- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 85.33

Gençler
Diğerleri Kategorisi

1- Kocaeli Eğitim Gençlik ve Spor KUlübü – Gaziantep Yöresi – 88.33
2- Derince Belediyesi Spor Kulübü – Rize Yöresi – 87.00
3- MAP HOYTAG Gençlik ve Spor Kulübü – Tekirdağ Yöresi – 82.33
4- Armelit Gençlik ve Spor Kulübü – Kafkas Yöresi – 82.00

Büyükler
Horonlar Kategorisi

1- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 83.33
2- Sanatsal Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 84.67
3- Armelit Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 88.67
4- Sanatsal Gençlik ve Spor Kulübü – Rize Yöresi – 88.33

Barlar Kategorisi
1- Çayırova Anadolu Gençlik ve Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 81.67
2- Sanatsal Gençlik ve Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 89.00
3- İzmit Spor Kulübü – Ardahan Yöresi – 84.33

Diğerleri Kategorisi
1- Derince Belediyesi Spor Kulübü – Gaziantep Yöresi – 90.33
2- Armelit Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi – 92.00

Geleneksel Düzenlemeli ( Stilize ) Dal
Minikler Diğerleri Kategorisi

1- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü – İzmir Yöresi – 84.33
2- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Ardahan Yöresi – 85.67

Yıldızlar Diğerleri Kategorisi
1- Kartepe Belediyesi Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 87.33
2- Armelit Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 88.67
3- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Manisa Yöresi
4- Polisan İÖO Spor Kulübü – Ağrı Yöresi – 90.33 ( Birinci )

Gençler Diğerleri Kategorisi
1- Nikomedia Halk Dansları Spor Kulübü – Üsküp Yöresi – 87.33

Büyükler Diğerleri Kategorisi

1- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Manisa Yöresi – 86.67
2- Armelit Gençlik ve Spor Kulübü – Mardin Yöresi
3- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü – Artvin Yöresi – 90.00 ( Birinci )
4- Olimpik Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü – Kırklareli Yöresi – 86.33

Sıralama yarışmaya çıkış sırasıdır..

Videolar hazırlanmaktadır..

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …