Ana Sayfa / Yarışma / 2013 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması Programı ve Katılacak Kulüpler
Üniversite Sporları Federasyonu

2013 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması Programı ve Katılacak Kulüpler

2013 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışmaları İzmir Ege Üniversitesi’nde düzenlenecektir. Geçen seneki gibi elemeler ve finalin peşpeşe yapılacağı, şenlik havasında geçecek bir yarışma olacaktır. Yarışmalara katılan bütün üniversitelerimizi tebrik ediyor, oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Aşağıda yarışma programına ulaşabilirsiniz..

2013 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması

ÜNİVERSİTELER HALK DANSLARI ŞENLİĞİ VE YARIŞMA PROGRAMI
ARTİSTİK DAL YARIŞMA PROGRAMI
14-19 MAYIS 2013 İZMİR/EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU

HALAYLAR GRUBU ARTİSTİK DAL
Provalar: 14.05.2013 Salı 14:00-20:00
Teknik Toplantı: 14.05.2013 Salı 17:00
Ünv. Temsilcileri Toplantısı: 14.05.2013 Salı 18:00
Yarışma ( Elemeler): 15.05.2013 Çarşamba 10:00-16:00

A Grubu
Amasya Üniversitesi – Amasya Yöresi Yöresi
Cumhuriyet Üniversitesi – Sivas Yöresi
Gaziosmanpaşa Üniversitesi – Tokat Yöresi
Nevşehir Üniversitesi – Nevşehir Yöresi
Niğde Üniversitesi – Niğde Yöresi

B Grubu
Ankara Üniversitesi – Kars Yöresi
Batman Üniversitesi – Batman Yöresi
Bingöl Üniversitesi – Bingöl Yöresi
Bitlis Eren Üniversitesi – Bitlis Yöresi
Hakkari Üniversitesi – Hakkari Yöresi
Mardin Artuklu Üniversitesi – Mardin Yöresi
Muş Alparslan Üniversitesi – Muş Yöresi
Siirt Üniversitesi – Siirt Yöresi
Yüzüncü Yıl Üniversitesi – Van Yöresi

C Grubu
Fırat Üniversitesi – Elazığ Yöresi
Gazi Üniversitesi – Gaziantep Yöresi
Gaziantep Üniversitesi – Gaziantep Yöresi
Harran Üniversitesi – Şanlıurfa Yöresi
İnönü Üniversitesi – Malatya Yöresi
İstanbul Ticaret Üniversitesi – Gaziantep Yöresi
Karabük Üniversitesi – Gaziantep Yöresi
Kilis Yedi Aralık Üniversitesi – Kilis Yöresi

HORONLAR ve DİĞERLERİ GRUBU ARTİSTİK DAL
Provalar: 16.05.2013 Perşembe 10:00-17:30
Teknik Toplantı: 16.05.2013 Perşembe 17:00
Ünv. Temsilcileri Toplantısı: 16.05.2013 Perşembe 18:00
Horonlar Yarışma (Eleme): 17.05.2013 Cuma 10:00-12:00
Diğerleri Yarışma (Eleme): 17.05.2013 Cuma 13:00-17:00

Horonlar Grubu
Atatürk Üniversitesi – Trabzon Yöresi
Bahçeşehir Üniversitesi – Trabzon Yöresi
Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu – Trabzon Yöresi
Gazi Üniversitesi – Trabzon Yöresi
Giresun Üniversitesi – Trabzon Yöresi
İstanbul Aydın Üniversitesi – Trabzon Yöresi
Karadeniz Teknik Üniversitesi – Trabzon Yöresi
Kastamonu Üniversitesi – Trabzon Yöresi

Diğerleri Grubu
A Grubu

Kırklareli Üniversitesi – Kırklareli Yöresi
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Edirne Yöresi
Piri Reis Üniversitesi – Kırklareli Yöresi
Trakya Üniversitesi – Edirne Yöresi

B Grubu
Afyon Kocatepe Üniversitesi – Afyonkarahisar Yöresi
Balıkesir Üniversitesi – Balıkesir Yöresi
Dumlupınar Üniversitesi – Kütahya Yöresi

C Grubu
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi – Ağrı Yöresi
Ardahan Üniversitesi – Ardahan Yöresi
Atatürk Üniversitesi – Erzurum Yöresi
Bayburt Üniversitesi – Bayburt Yöresi
Bahçeşehir Üniversitesi – İzmir Yöresi
Yıldız Teknik Üniversitesi – Muğla Yöresi
Ankara Üniversitesi – Ankara Yöresi
Gazi Üniversitesi – Ankara Yöresi
Ahi Evran Üniversitesi – Kırşehir Yöresi
Kastamonu Üniversitesi – Kastamonu Yöresi
Erciyes Üniversitesi – Kafkas Yöresi

Diğer sayfada stilize dal yarışma programına ulaşabilirsiniz..

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …

  • Ramazan

    Ege Üniversitesine hiç yakışmadı.ilkokul müsameresi gibi oyunla zorla 1.ci olmak.yazık orda geçen zamanıma.rezil ses düzenini ve şakşakçılarıyla kendi lehlerine özel ayarlayarak.
    İzmirli olarak utandım.