Ana Sayfa / Yarışma / 2014 MEB Sakarya Grup Yarışması Sonuçları
2014 MEB Sakarya Grup Yarışması

2014 MEB Sakarya Grup Yarışması Sonuçları

2014 MEB Sakarya Grup Yarışması
2014 Milli Eğitim Bakanlığı Okul Sporları Halk Oyunları Sakarya Grup Yarışması’nı Sakarya Atatürk Spor Salonunda 7-8-9 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirildi. İlk gün ortaokullar kategorisinin provaları, ikinci gün ortaokullar kategorisi yarışması ve liseler provaları, üçüncü gün ise liseler yarışması gerçekleştirildi.. Keyifle geçen yarışmanın sonuçlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Elimizde olan videolar da yavaş yavaş eklenip paylaşılacaktır..

2014 MEB Sakarya Grup Ortaokullar ( Yıldızlar ) Kategorisi
Geleneksel Düzenlemesiz Dal

1- Bursa Yıldırım Ortaokulu – Bursa Yöresi – 86.20
2- Tekirdağ 50. Yıl Ortaokulu – Tekirdağ Yöresi – 88.60 ( İkinci )
3- Düzce Doğanlı Eşref Taşhan Ortaokulu – Trabzon Yöresi – 85.00
4- Balıkesir Altıeylül Ortaokulu – Balıkesir Yöresi – 86.80
5- Sakarya Ahmet Akkoç Ortaokulu – Bolu Yöresi – 86.00
6- İstanbul Üsküdar Fatih Ortaokulu – Trabzon Yöresi – 88.20 ( Üçüncü )
7- Kocaeli Levent Kırca Oya Başar Ortaokulu – Trabzon Yöresi – 89.20 ( Birinci )

Geleneksel Düzenlemeli Dal
1- Bartın Fatih Ortaokulu – Bartın Yöresi – 83.60
2- Tekirdağ 50. Yıl Ortaokulu – Tekirdağ Yöresi – 88.00 ( Üçüncü )
3- İstanbul Sultangazi 75. Yıl Ortaokulu – Artvin Yöresi – 89.80 ( Birinci )
4- Kırklareli Atatürk Ortaokulu – Kırklareli Yöresi – 88.20 ( İkinci )

2014 MEB Sakarya Grup Liseler ( Gençler ) Kategorisi
Geleneksel Düzenlemesiz Dal

1- Edirne Lisesi – Edirne Yöresi – 87.20
2- Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi – Bursa Yöresi – 88.40 ( Üçüncü )
3- Düzce Kız Meslek Lisesi – Bolu Yöresi – 82.60
4- Bartın Ticaret Meslek Lisesi – Bartın Yöresi – 77.40
5- Balıkesir Merkez Ticaret Meslek Lisesi – Balıkesir Yöresi – 86.00
6- Bursa Necatibey Kız Meslek Lisesi – Bursa Yöresi – 85.40
7- İstanbul Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi – Gaziantep Yöresi – 90.80 ( Birinci )
8- Tekirdağ Ticaret Meslek Lisesi – Tekirdağ Yöresi – 88.40 ( İkinci )
9- Kocaeli Karşıyaka Tüpraş Çok Programlı Lisesi – Trabzon Yöresi – 88.40

Geleneksel Düzenlemeli Dal
1- Sakarya SATSO Ticaret Meslek Lisesi – Kütahya Yöresi – 82.20
2- İstanbul Beşiktaş Bingül Erdem Anadolu Lisesi – İzmir Yöresi – 87.80 ( Üçüncü )
3- Zonguldak Erdemir Anadolu Lisesi – Artvin Yöresi – 89.00 ( İkinci )
4- Çanakkale Çan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi – İzmir Yöresi – 83.60
5- Kırklareli Anadolu Lisesi – Kırklareli Yöresi – 89.20 ( Birinci )
6- Kocaeli 24 Kasım Anadolu Lisesi – Artvin Yöresi – 87.80
7- Edirne Lisesi – Edirne Yöresi – 86.00

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …

  • gerek yok

    admin gençlerin sakarya grup yarışması videoları ne zaman yayınlanır

  • Maalesef gençler yarışmasını çekme fırsatımız olmadı. Başka yerlerden elimize geçerse paylaşımda bulunuruz.

  • A

    Bir bilginiz vardır illa thofun sesı canlı yayın yaptı acaba oradan alıp paylaşma şansınız hiç yok mu

  • Baran

    Adana grup yarışması ve videolarını paylaşacak mısınız?