Ana Sayfa / Yarışma / 2014 THOF Artvin Grup Yarışması Sonuçları
2014 THOF Artvin Grup Yarışması Sonuçları

2014 THOF Artvin Grup Yarışması Sonuçları

2014 THOF Artvin Grup Yarışması Sonuçları2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Artvin Horonlar Grup Yarışması Sonuçları

Geleneksel Düzenlemesiz Dal
Minikler Kategorisi

1- Artvin Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 85.80
2- Trabzon Beşikdüzü Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 88.20
3- Rize Rahinli Spor Kulübü – Rize Yöresi – 84.60

Yıldızlar Kategorisi
1- Giresun Güce Zübeyde YİBO Gençlik Spor Kulübü – Giresun Yöresi- 85.80
2- Artvin Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 85.20
3- Rize Rahinli Spor Kulübü – Rize Yöresi – 87.80
4- Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.20
5- İstanbul Büyükçekmece A.Köprü F.E Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 85.80
6- Trabzon Tonya Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 89.40

Gençler Kategorisi
1- Trabzon Beşikdüzü Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 87.40
2- Trabzon Yeşilköy Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 90.40
3- Rize Belediyesi Gençlik Spor Kulübü – Rize Yöresi – 89.20
4- Kocaeli Gölcük Belediye Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 85.80
5- Artvin Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 85.80
6- Giresun Hamdi Bozdağ Anadolu Lisesi Gençlik Spor Kulübü – Giresun Yöresi – KATILMADI
7- Ordu Halk Oyunları Top. Gençlik Spor Kulübü – Ordu Yöresi – 85.00
8- Mamak H.E.M Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.40

Büyükler Kategorisi
1- Anakra Mamak H.E.M Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 87.40
2- İstanbul ÜFTUD Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 89.20
3- Trabzon Folklor Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 91.60
4- Düzce HEM Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 85.20
5- İzmir Turizm Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 87.20
6- Rize Fındıklı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü – Rize Yöresi – 86.20
7- Ankara Akçaabat Horon Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 87.00
8- Artvin Belediyesi Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 93.00
9- Ordu Halk Oyunları Top. Gençlik Spor Kulübü – Ordu Yöresi – 86.20
10- Giresun GİFSAD Gençlik Spor Kulübü – Giresun Yöresi – 88.00

Geleneksel Düzenlemeli Dal
Minikler Kategorisi

1- Artvin Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 85.40

Yıldızlar Kategorisi
1- Trabzon Taka Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.40
2- Kocaeli Kartepe Belediyesi Genç. Bir. Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 88.40
3- Giresun Batlama Gençlik Spor Kulübü – Giresun Yöresi – KATILMADI

Gençler Kategorisi
1- Zonguldak Batı Karadeniz Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 88.60
2- Kocaeli Akademi Halk Dansları Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 87.20
3- Trabzon İmece Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 85.60
4- Ankara Sanat Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.40
5- Artvin Anadolu Lisesi Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 88.40

Büyükler Kategorisi
1- Ordu Halk Oyunları Top. Gençlik Spor Kulübü – Ordu Yöresi – 88.20
2- Trabzon Folklor Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 88.40
3- Artvin Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 91.40
4- Konya Büyükşehir Bel. Spor Kulübü – Rize Yöresi – 84.80
5- Düzce HEM Gençlik Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 84.60

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …

  • artvinli

    yarısma videoları neden yok 😕