Ana Sayfa / Yarışma / 2014 THOF Bodrum Zeybekler Grup Yarışması Sonuçları
2014 THOF Bodrum Zeybekler Grup Yarışması Sonuçları

2014 THOF Bodrum Zeybekler Grup Yarışması Sonuçları

2014 THOF Bodrum Zeybekler Grup Yarışması Sonuçları

2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Bodrum Zeybekler Grup Yarışması Sonuçları

Geleneksel Düzenlemesiz Dal
Minikler Kategorisi

1- Denizli Laodikya Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi – 85.00
2- Kütahya Gülümseyen Çocuklar Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi –
3- Muğla Bitez Gülümser Danacı Gençlik Spor Kulübü – Muğla Yöresi – 87.40
4- İzmir Menemen Kültür Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 88.40
5- Manisa Ali Rıza Çevik İlkokulu Spor Kulübü – Manisa Yöresi – 80.40

Yıldızlar Kategorisi
1- Denizli EKİN Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi – 87.80
2- Kütahya KÜFAD Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi –
3- İzmir Aliağa Helvacı Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 90.60

Gençler Kategorisi
1- Aydın ARMELİT Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi – 90.20
2- Kütahya KÜFAD Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi – 88.20
3- Balıkesir Belediye Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi – 86.00
4- İzmir Yalı Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 86.40
5- Muğla Bitez Gülümser Danacı Gençlik Spor Kulübü – Muğla Yöresi – 88.00

Büyükler Kategorisi
1- Aydın AYHOT Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi – 91.20
2- Muğla Gençlik Spor Kulübü – Muğla Yöresi – 87.00
3- İstanbul Bahçeşehir Üni. BUHOT Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 87.20
4- Kütahya KÜFAD Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi – 89.00
5- İzmir Gediz Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 93.00
6- Denizli EKİN Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi – 89.40
7- Çanakkale Kocatepe Gençlik Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi – 84.60
8- Balıkesir Pamukçu Bengi Gençlik Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi – 86.20
9- Kocaeli ARMELİT Folklor Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi – 86.60

Geleneksel Düzenlemeli Dal
Minikler Kategorisi

1- İzmir BORDER Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 89.60
2- Kütahya KÜFAD Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi –
3- Denizli Buldan Bel. Spor Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi – 85.40
4- Manisa Saruhanlı Belediye Spor Kulübü – Manisa Yöresi – 83.40

Yıldızlar Kategorisi
1- Denizli EKİN Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi – 87.80
2- Çanakkale Mahmudiye Gençlik Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi – 80.80
3- Aydın Kuşadası Elifname Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi – 90.80
4- İzmir Torbalı Metropolis Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 89.80

Gençler Kategorisi
1- Kütahya Gediz Mustafa Necip Alayeli Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi – 88.40
2- Muğla Ortakent Yahşi Gençlik Spor Kulübü – Muğla Yöresi – 89.20
3- Manisa Soma Belediyesi Halk Oyunları Spor Kulübü – Manisa Yöresi – 86.00

Büyükler Kategorisi
1- İstanbul Beşiktaş Belediye Oyun Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 88.80
2- Çanakkale Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi – 80.00
3- Tekirdağ Çerkezköy End. Meslek Lisesi Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 82.00
4- Manisa Turgutlu Belediyesi Spor Kulübü – Manisa Yöresi – 81.40
5- Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi –
6- İzmir EFEM Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 86.40
7- Ankara FOMGET Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 91.00

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …

  • buse

    Kütahya KÜFAD Gençlik Spor Kulübünde feraceyi oynayan genç kim ??

  • Murat yıldırım

    Küfad videosu var mı elinizde ?