Ana Sayfa / Yarışma / 2014 THOF Iğdır Grup Yarışması Sonuçları
2014 THOF Iğdır Grup Yarışması Sonuçları

2014 THOF Iğdır Grup Yarışması Sonuçları

2014 THOF Iğdır Grup Yarışması Sonuçları
2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Iğdır Grup Yarışması 26.04.2014 tarihinde gerçekleştirildi. Aşağıda sonuçlara ulaşabilirsiniz..

2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Iğdır Grup Yarışması Sonuçları

Geleneksel Düzenlemesiz Dal
Minikler Kategorisi

1- Erzurum Palandöken Halk Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 87.60 ( Birinci )
2- Kars Belediyesi Spor Kulübü – Kars Yöresi – 87.20 ( İkinci )

Yıldızlar Kategorisi
1- Ağrı ADDOS Gençlik Spor Kulübü – Ağrı Yöresi – 87.40 ( İkinci )
2- Bayburt Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü – Bayburt Yöresi – 88.00 ( Birinci )
3- Erzurum Palandöken Halk Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – Diskalifiye
4- Gümüşhane Tekke Gençlik Spor Kulübü – Gümüşhane Yöresi – 83.40
5- Iğdır Hürriyet Ortaokulu Gençlik Spor Kulübü – Iğdır Yöresi – Gelmedi
6- İstanbul Kartal Folklor Gençlik Spor Kulübü – Kars Yöresi – Gelmedi
7- Kars Kafkas Gençlik Spor Kulübü – Kars Yöresi – 85.00 ( Üçüncü )

Gençler Kategorisi
1- Ağrı ADDOS Gençlik Spor Kulübü – Ağrı Yöresi – 87.80 ( Üçüncü )
2- Bayburt Korkut Ata Spor Kulübü – Bayburt Yöresi – 89.60 ( İkinci )
3- Erzurum EBFAD Gençlik Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 90.00 ( Birinci )
4- Gümüşhane Altınşehir Gençlik Spor Kulübü – Gümüşhane Yöresi – 86.60
5- Kars Yücelen Kars Spor Kulübü – Kars Yöresi – Diskalifiye

Büyükler Kategorisi
1- Ağrı Belediye Gençlik Spor Kulübü – Ağrı Yöresi – 90.20 ( Üçüncü )
2- Bayburt Gençlik Spor Kulübü – Bayburt Yöresi – 90.60 ( İkinci )
3- Erzurum EBFAD Gençlik Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 92.00 ( Birinci )
4- Gümüşhane Gençlik Spor Kulübü – Gümüşhane Yöresi – Gelmedi
5- Iğdır Hürriyet Ortaokulu Spor Kulübü – Iğdır Yöresi – Gelmedi
6- İstanbul Pendik Belediye Gençlik Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 86.80
7- Kars Gençlik Hizmetleri Gençlik Spor Kulübü – Kars Yöresi – 88.00

Geleneksel Düzenlemeli Dal
Minikler Kategorisi

1- İstanbul Pendik Belediye Gençlik Spor Kulübü – Kars Yöresi – 85.00 ( İkinci )
2- Kars Gençlik Spor Kulübü – Kars Yöresi – 86.00 ( Birinci )

Yıldızlar Kategorisi
1- Gümüşhane Gençlik Spor Kulübü – Gümüşhane Yöresi – 83.60 ( İkinci )
2- Kars Polis Gücü Spor Kulübü – Kars Yöresi – 87.40 ( Birinci )

Gençler Kategorisi
1- Kars Gençlik Spor Kulübü – Kars Yöresi – 88.80 ( Birinci )
2- Gümüşhane Altınşehir Gençlik Spor Kulübü – Gümüşhane Yöresi – 85.40 ( İkinci )
3- Iğdır Akademi Spor Kulübü – Iğdır Yöresi – Gelmedi

Büyükler Kategorisi
1- Gümüşhane Gençlik Spor Kulübü – Gümüşhane Yöresi – 86.20 ( İkinci )
2- Kars Gençlik Spor Kulübü – Kars Yöresi – 89.60 ( Birinci )

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …