Ana Sayfa / Yarışma / 2014 THOF Malatya Grup Yarışması Sonuçları
2014 THOF Malatya Grup Yarışması Sonuçları

2014 THOF Malatya Grup Yarışması Sonuçları

2014 THOF Malatya Grup Yarışması Sonuçları2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Malatya Grup Yarışması Sonuçları

Geleneksel Düzenlemesiz Dal
Minikler Kategorisi

1- İstanbul Pendik Folklor H.E.M Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi – 87.60
2- Adıyaman Belediye Spor Kulübü – Adıyaman Yöresi – 85.60
3- Elazığ EKHOD Gençlik Spor Kulübü – Elazığ Yöresi- 83.80
4- Batman BİHAD Spor Kulübü – Batman Yöresi – 87.00
5- Ağrı Atletik Gençlik Spor Kulübü – Ağrı Yöresi – Diskalifiye
6- Malatya Battalgazi H.E.M Gençlik Spor Kulübü – Malatya Yöresi – 85.40
7- Diyarbakır Anatolia Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi – 89.40

Yıldızlar Kategorisi
1- Diyarbakır Domlar ve Romanlar Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi 90.40
2- Diyarbakır DİFEM Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi 88.40
3- Batman BAFAD Spor Kulübü – Batman Yöresi – 88.40
4- Malatya Battalgazi H.E.M Gençlik Spor Kulübü – Malatya Yöresi – 85.40
5- Adıyaman Zeynep Turgut İ.Ö.O Spor Kulübü – Adıyaman Yöresi – 87.00

Gençler Kategorisi
1- Malatya Yakınca Belediye Spor Kulübü – Malatya Yöresi – 87.60
2- Iğdır Gençlik Spor Kulübü – Iğdır Yöresi – 84.80
3- Bingöl BİNFAD Spor Kulübü – Bingöl Yöresi – 87.60
4- Adıyaman TUT Gençlik Spor Kulübü – Adıyaman Yöresi – Diskalifiye
5- Diyarbakır Halay Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi 90.80
6- Batman BAFGED Gençlik Spor Kulübü – Batman Yöresi – 90.00
7- Adıyaman Kahta M.VE T. EĞT.MER. Gençlik Spor Kulübü – Adıyaman Yöresi – 87.60

Büyükler Kategorisi
1- Tunceli Gençlik Spor Kulübü – Tunceli Yöresi – 82.40
2- Malatya Yeşilyurt Belediyesi Spor Kulübü – Malatya Yöresi – 89.20
3- Elazığ EFTUD Gençlik Spor Kulübü – Elazığ – 88.80
4- Bingöl Halk Oyunları Araştırma Derneği Spor Kulübü – Bingöl Yöresi – 91.40
5- Adıyaman H.E.M Spor Kulübü – Adıyaman Yöresi – 91.80
6- Diyarbakır Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi – 92.60
7- Ankara ANKİRA Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi 90.40
8- Batman BAMFAD Spor Kulübü – Batman Yöresi – 89.60
9- İzmir AFAD Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi Diskalifiye
10- Ankara HOYEM Gençlik Spor Kulübü – Şanlıurfa Yöresi – Diskalifiye

Geleneksel Düzenlemeli Dal
Minikler Kategorisi

1- Batman BAMFAD Gençlik Spor Kulübü – Batman Yöresi – 81.20
2- Diyarbakır DİGEM Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi 86.00

Yıldızlar Kategorisi
1- Adıyaman Zeynep Turgut İ.Ö.O Spor Kulübü – Adıyaman Yöresi – 85.80
2- Diyarbakır Yenişehir HEM Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi 87.80
3- Batman Petrolkent Spor Kulübü – Batman Yöresi – 81.40

Gençler Kategorisi
1- Batman Halay Gençlik Spor Kulübü – Batman Yöresi – 82.00
2- Malatya Yakınca Belediye Spor Kulübü – Malatya Yöresi – 88.40
3- Diyarbakır DİMFAD Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi 88.60
4- Adıyaman Belediye Spor Kulübü – Adıyaman Yöresi – 86.00

Büyükler Kategorisi
1- Ağrı Belediye Gençlik Spor Kulübü – Ağrı – 86.60
2- Adıyaman H.E.M Spor Kulübü – Adıyaman Yöresi – 86.20
3- Diyarbakır Yenişehir HEM Gençlik Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi 89.80

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları

2016 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışması 5 Mart 2016 tarihinde Leyla Gencer Opera …