Halk Oyunları Sayfamızı Siz de Beğenin


  • Folklor Halk Oyunları

  • Site Haritası

  • Rss facebok twitter
    Reklam Vermek Icin Iletisime Gecin


     
    Etiket: ‘trabzon yöresi’
     

     
    2014 MEB İstanbul Yahya Kemal Ortaokulu

    2014 MEB İstanbul Yahya Kemal Ortaokulu

    2014 Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Halk Oyunları İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Yıldızlar ( Ortaokullar ) İkincisi Yahya Kemal Ortaokulu – Trabzon Yöresi – 87.20
     
     
    2014 MEB İstanbul Bayrampaşa Kız Teknik Meslek Lisesi

    2014 MEB İstanbul Bayrampaşa Kız Teknik Meslek Lisesi

    2014 Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Halk Oyunları İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Gençler ( Liseler ) Bayrampaşa Kız Teknik Meslek Lisesi – Trabzon Yöresi – 83.40
     
     
    2014 MEB İstanbul Ataşehir Rotary ÇPL Trabzon

    2014 MEB İstanbul Ataşehir Rotary ÇPL Trabzon

    2014 Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Halk Oyunları İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Gençler ( Liseler ) Kategorisi Ataşehir Rotary Çok Programlı Lisesi – Trabzon Yöresi – 77.80
     

     
    2014 MEB İstanbul Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

    2014 MEB İstanbul Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

    2014 Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Halk Oyunları İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Gençler ( Liseler ) Kategorisi Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi – Trabzon Yöresi – 86.20
     
     
    2014 MEB İstanbul Çengelköy Teknik ve EML

    2014 MEB İstanbul Çengelköy Teknik ve EML

    2014 Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Halk Oyunları İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Gençler ( Liseler ) Kategorisi Çengelköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi – Trabzon Yöresi – 86.20
     
     
    2013 THOF Büyükler Final – Trabzon İmece SK

    2013 THOF Büyükler Final – Trabzon İmece SK

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul Büyükler Türkiye Şampiyonası Geleneksel Düzenlemesiz Dal Üçüncüsü Trabzon İmece Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 90.86
     

     
    2013 THOF Büyükler Final – Karadeniz Kültür GSK

    2013 THOF Büyükler Final – Karadeniz Kültür GSK

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul Büyükler Türkiye Şampiyonası Geleneksel Düzenlemesiz Dal İzmir Karadeniz Kültür Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 90.43
     
     
    2013 THOF Büyükler Final – Trabzon İmece SK Stilize

    2013 THOF Büyükler Final – Trabzon İmece SK Stilize

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul Büyükler Türkiye Şampiyonası Geleneksel Düzenlemeli ( Stilize ) Dal Trabzon İmece Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 85,29
     
     
    2013 THOF Minikler Final – Trabzon Tonya SK

    2013 THOF Minikler Final – Trabzon Tonya SK

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul Minikler Türkiye Şampiyonası Geleneksel Düzenlemesiz Dal Üçüncüsü Trabzon Tonya Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 88.14
     

     
    2013 THOF Minikler Final – Doğu Sanayi İÖO GSK

    2013 THOF Minikler Final – Doğu Sanayi İÖO GSK

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul Minikler Türkiye Şampiyonası Geleneksel Düzenlemesiz Dal İstanbul Doğu Sanayi İlköğretim Okulu G.S.K – Trabzon Yöresi – 88.00
     
     
    2013 MEB Yıldızlar Final – Feride Ahmet Şener Ortaokulu

    2013 MEB Yıldızlar Final – Feride Ahmet Şener Ortaokulu

    2013 Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Halk Oyunları Yarışması Yıldızlar Türkiye Finali Geleneksel Düzenlemesiz Dal İkincisi Trabzon Feride Ahmet Şener Ortaokulu – Trabzon Yöresi
     
     
    2013 Meb Kocaeli Grup – S. Hüseyin Kalkavan Lisesi

    2013 Meb Kocaeli Grup – S. Hüseyin Kalkavan Lisesi

    2013 Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Halk Oyunları Yarışması Kocaeli Grup Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Gençler Kategorisi Birincisi İstanbul Sarıyer Hüseyin Kalkavan Lisesi – Trabzon Yöresi –...
     

     
    2013 Meb Kocaeli Grup – Kocaeli Levent Kırca Oya Başar O.o

    2013 Meb Kocaeli Grup – Kocaeli Levent Kırca Oya Başar O.o

    2013 Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Halk Oyunları Yarışması Kocaeli Grup Yarışması Geleneksel Düzenlemeli Yıldızlar Kategorisi Kocaeli Yuvacık Levent Kırca Oya Başar Ortaokulu – Trabzon Yöresi – 87.00
     
     
    2013 THOF Giresun Grup – Kocaeli Armelit Folklor GSK

    2013 THOF Giresun Grup – Kocaeli Armelit Folklor GSK

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Giresun Horonlar Bölge Birinciliği Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Büyükler Kocaeli Armelit Folklor Gençlik Ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi
     
     
    2013 THOF Ankara – Mamak HEM Gsk Büyükler Trabzon Yöresi

    2013 THOF Ankara – Mamak HEM Gsk Büyükler Trabzon Yöresi

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Ankara İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel ) Dal Büyükler Horonlar Kategorisi Beşincisi Mamak Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi...
     

     
    2013 THOF Ankara – Mamak AFEM GSK Büyükler Trabzon Yöresi

    2013 THOF Ankara – Mamak AFEM GSK Büyükler Trabzon Yöresi

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Ankara İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel ) Dal Büyükler Horonlar Kategorisi Dördüncüsü Mamak Belediyesi AFEM Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi ...
     
     
    2013 THOF Ankara – Yeni Altındağ Bel Büyükler Trabzon Yöresi

    2013 THOF Ankara – Yeni Altındağ Bel Büyükler Trabzon Yöresi

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Ankara İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel ) Dal Büyükler Horonlar Kategorisi İkincisi Yeni Altındağ Belediyesi Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 87.00
     
     
    2013 THOF Ankara – Batıkent GSK Büyükler Trabzon Yöresi

    2013 THOF Ankara – Batıkent GSK Büyükler Trabzon Yöresi

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Ankara İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel ) Dal Büyükler Horonlar Kategorisi Üçüncüsü Batıkent Halk Oyunları Topluluğu Gençlik ve Spor Kulübü – Tra...
     

     
    2013 THOF Ankara – Akçaabat Horon Kulübü Büyükler

    2013 THOF Ankara – Akçaabat Horon Kulübü Büyükler

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Ankara İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel ) Dal Büyükler Horonlar Kategorisi Birincisi Akçaabat Horon Kulübü – Trabzon Yöresi
     
     
    2013 THOF Kocaeli – Gölcük Bel Yıldızlar Trabzon Yöresi

    2013 THOF Kocaeli – Gölcük Bel Yıldızlar Trabzon Yöresi

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kocaeli İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel) Dal Yıldızlar Diğerleri Kategorisi Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Trabzon Yöresi
     
     
    2013 THOF Kocaeli – Armelit GSK Yıldızlar Trabzon Yöresi

    2013 THOF Kocaeli – Armelit GSK Yıldızlar Trabzon Yöresi

    2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kocaeli İl Yarışması Geleneksel Düzenlemeli ( Stilize ) Dal Yıldızlar Diğerleri Kategorisi Armelit Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi