Ana Sayfa / Yarışma / 2010 THOF Grup Yarışmaları Merkezleri ve Tarihleri

2010 THOF Grup Yarışmaları Merkezleri ve Tarihleri

2010 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Yarışmaları grup merkezlerinin nasıl yapılacağı ve nerede olacağı merakla bekleniyordu.. İşte sonunda Türkiye Halk Oyunları Federasyonu grup merkezlerini ve tarihlerini açıkladı..

Önceki senelerden farklı olarak grup merkezlerinde belli iller değil belli yöreler yarışacak.. İl İl değil, yöre yöre yarışma olacak.. İşte aşağıda grup merkezleri ve tarihleri:

1. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ

7 MAYIS CUMA

TEKNİK TOPLANTI: 19.00

GELENEKSEL ve STİLİZE DAL
PROVALARI

7‐8 MAYIS 2010
DİYARBAKIR
BİTLİS
HAKKÂRİ
SİİRT
VAN
ŞIRNAK
MUŞ
8 MAYIS CUMARTESİ

GELENEKSEL VE STİLİZE DAL
YARIŞMALARI


2. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ

7 MAYIS CUMA

TEKNİK TOPLANTI: 19.00

GELENEKSEL ve STİLİZE DAL
PROVALARI

7‐8 MAYIS 2010
YALOVA
KASTAMONU
ESKİŞEHİR
BALIKESİR
BURSA
BURSA/KELES
SİNOP
ZONGULDAK
ANKARA/SEYMEN
KARABÜK
BOLU
BARTIN
BİLECİK
SAKARYA
DÜZCE
8 MAYIS CUMARTESİ

GELENEKSEL VE STİLİZE DAL
YARIŞMALARI

3. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ

7 MAYIS CUMA

TEKNİK TOPLANTI: 19.00

GELENEKSEL ve STİLİZE DAL
PROVALARI

7‐8‐9 MAYIS 2010
MALATYA
ADANA
GAZİANTEP
KİLİS
K.MARAŞ
DİYARBAKIR
ŞANLIURFA
OSMANİYE
HATAY
8 MAYIS CUMARTESİ

GELENEKSEL VE STİLİZE DAL
YARIŞMALARI

9 MAYIS PAZAR
GELENEKSEL DAL YARIŞMASI

4. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ

8 MAYIS CUMARTESİ

TEKNİK TOPLANTI: 10.00

GELENEKSEL ve STİLİZE DAL
PROVALARI
STİLİZE DAL YARIŞMASI

8‐9 MAYIS 2010
ORDU
AMASYA
KAYSERİ
TOKAT
KIRŞEHİR
KIRIKKALE
SAMSUN
ÇORUM
SİVAS
NİĞDE
NEVŞEHİR
KARAMAN
9 MAYIS CUMARTESİ

GELENEKSEL VE STİLİZE DAL
YARIŞMALARI

5. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ

14 MAYIS CUMA

TEKNİK TOPLANTI: 19.00

STİLİZE DAL PROVALARI

14‐15‐16 MAYIS 2010
SİVAS
ARTVİN
GİRESUN
GÜMÜŞHANE
ORDU
RİZE
TRABZON
15 MAYIS CUMARTESİ

STİLZE DAL YARIŞMASI

GELENEKSEL DAL PROVALARI

16 MAYIS PAZAR

GELENEKSEL DAL YARIŞMASI

6. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ
15 MAYIS CUMARTESİ

GELENEKSEL ve STİLİZE DAL
PROVALARI
TEKNİK TOPLANTI: 15.00
KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ VE
GÖSTERİLER: 16.00

15‐16 MAYIS 2010
GÜMÜŞHANE
AĞRI
BAYBURT
ERZURUM
IĞDIR
KARS
ARDAHAN
16 MAYIS PAZAR

GELENEKSEL VE STİLİZE DAL
YARIŞMALARI

7. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ

14 MAYIS CUMA

TEKNİK TOPLANTI: 19.00

STİLİZE DAL PROVALARI

14‐15‐16 MAYIS 2010
KAHRAMANMARAŞ
ELAZIĞ
MALATYA
BİNGÖL
ADIYAMAN
MARDİN
BATMAN
TUNCELİ
15 MAYIS CUMARTESİ

STİLZE DAL YARIŞMASI

GELENEKSEL DAL PROVALARI

16 MAYIS PAZAR

GELENEKSEL DAL YARIŞMASI

8. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ
15 MAYIS CUMARTESİ

TEKNİK TOPLANTI: 19.00

GELENEKSEL ve STİLİZE DAL
PROVALARI

15‐16 MAYIS 2010
İSTANBUL
TEKİRDAĞ
SİLİVRİ
EDİRNE
KIRKLARELİ
ÜSKÜP
16 MAYIS PAZAR

GELENEKSEL VE STİLİZE DAL
YARIŞMALARI

9. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ
22 MAYIS CUMARTESİ

TEKNİK TOPLANTI: 19.00

GELENEKSEL ve STİLİZE DAL
PROVALARI

22‐23 MAYIS 2010
UŞAK
ISPARTA
AFYON
SİLİFKE
BURDUR
ANTALYA
FETHİYE
MUT
23 MAYIS PAZAR

GELENEKSEL VE STİLİZE DAL
YARIŞMALARI

10. Grup

TARİH GRUP MERKEZİ YARIŞACAK OYUN YÖRELERİ

21 MAYIS CUMA

TEKNİK TOPLANTI: 19.00

STİLİZE DAL PROVALARI

21‐22‐23 MAYIS 2010
İZMİR
İZMİR
AYDIN
DENİZLİ
ÇANAKKALE
MUĞLA
MANİSA
KÜTAHYA
22 MAYIS CUMARTESİ

STİLZE DAL YARIŞMASI

GELENEKSEL DAL PROVALARI

23 MAYIS PAZAR

GELENEKSEL DAL YARIŞMASI

Yarışacak tüm ekiplerimize başarılar dileriz..

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …