Ana Sayfa / Yarışma / 2011 MEB Yalova Grup Yarışması Sonuçları

2011 MEB Yalova Grup Yarışması Sonuçları

2010 – 2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Yalova Grup Yarışması Sonuçları

Geleneksel Dal
Küçükler

1- İstanbul Küçükçekme Söğütlü Çeşme İlköğretim Okulu – Bitlis Yöresi – 90.57
2- Kocaeli Darıca Sarp Uysan İlköğretim Okulu – Van Yöresi – 87.29
3- Bursa 87.14
4- Kütahya 87.00
5- Sakarya – Bolu yöresi – 86.10
6- Balıkesir Zağnos Paşa İlköğretim Okulu – Balıkesir Yöresi – 85.71
7- Afyon Çobanlar Atatürk İlköğretim Okulu – Afyon Yöresi – 83.71

Yıldızlar
1- İstanbul – Gaziantep Yöresi – 91.10
2- Kocaeli – 89.90
3- Kütahya – 89.00
4- Bursa – 88.10
5- Balıkesir – 87.00
6- Sakarya – 87.00
7- Afyon – 84.50

Orta Öğretimler (Gençler)
1- İstanbul – Diyarbakır Yöresi – 92.57
2- Bursa – 90.29
3- Kütahya – 89.43
4- Kocaeli – Trabzon Yöresi – 88.46
5- Balıkesir – 87.86
6- Afyon – 85.43

Yaygın Eğitim Kurumları
1- İstanbul Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi – Bitlis Yöresi – 93.23
2- Kütahya Merkez Halk Eğitim Merkezi – 91.57
3- Kütahya Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi – 91.14
4- İstanbul Sarıyer Halk Eğitim Merkezi – Erzurum Yöresi – 90.00
5- Kocaeli İzmit Halk Eğitim Merkezi – Diyarbakır – 89.71
6- Balıkesir Edremit Halk Eğitim Merkezi – 88.57
7- Bursa Nilüfer Halk Eğitim Merkezi – 87.86
8- Sakarya Halk Eğitim Merkezi – 85.43

Stilize Dal ( Çıkış Sırasına Göre )

Küçükler
1- İstanbul Pendik Atatürk İlköğretim Okulu – İzmir Yöresi – 87.71
2- Sakarya Adapazarı Atatürk İlköğretim Okulu – Bursa Yöresi – 87.00
3- Kocaeli Dilovası Polisan İlköğretim Okulu – Ağrı Yöresi – 89.29
4- Bursa Nasab İlköğretim Okulu – Bursa Yöresi – 88.57
5- Kütahya Gazi Emet İlköğretim Okulu -Kütahya Yöresi – 89.14
6- Balıkesir Sakarya İlköğretim Okulu – Gelmedi
7- Afyon Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu – Afyon Yöresi – 82.71

Yıldızlar
1- Kütahya Merkez 80. Yıl Özel İdare İlköğretim Okulu – Kütahya Yöresi – 90.00
2- Kocaeli Gebze Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu – Van Yöresi – 87.29
3- Sakarya Adapazarı Atatürk İlköğretim Okulu – Bursa Yöresi – 87.57
4- İstanbul Pendik Atatürk İlköğretim Okulu – Aydın Yöresi – 89.29
5- Balıkesir Merkez Mehmetçik İlköğretim Okulu – Balıkesir Yöresi – 92.57
6- Bursa Kükürtlü Ticaret Sanayi Odası İlköğretim Okulu – Bursa Yöresi – 91.00

Orta Öğretimler (Gençler)
1- Afyon Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi – Afyon Yöresi – 83.43
2- Kütahya Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi – Kütahya Yöresi – 89.29
3- Sakarya Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi – Gelmedi
4- Kocaeli İzmit 24 Kasım Anadolu Lisesi – Artvin Yöresi – 90.14
5- İstanbul Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi – İzmir Yöresi – 92.00 ( Ağırlık puanları ile 91.89)
6- Bursa Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi – Bursa Yöresi – 92.00 ( Ağırlık puanları ile 92.00 )

Yaygın Eğitim Kurumları
1- Kütahya Merkez Halk Eğitim Merkezi – Kütahya Yöresi – 92.14
2- Bursa Nilüfer Halk Eğitim Merkezi – Bursa Yöresi – 91.41
3- Kocaeli Başiskele Halk Eğitim Merkezi – Antalya Yöresi – 88.86
4- İstanbul Kağıthane Halk Eğitim Merkezi – Kırklareli Yöresi – 91.86

Tüm ekiplerimizi tebrik ederiz. Ayrıca finale ekiplerimize finalde başarılar..

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları

2016 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışması 5 Mart 2016 tarihinde Leyla Gencer Opera …