Ana Sayfa / Yarışma / 2011 THOF Balıkesir Grup Merkezine Katılacak Kulüpler

2011 THOF Balıkesir Grup Merkezine Katılacak Kulüpler

14-15-16 Haziran 2011 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Balıkesir Grup Merkezine Katılacak Ekipler

Geleneksel Düzenlemesiz ( Geleneksel ) Dal
Minikler

Aydın Akademi Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Manisa Akhisar Gençlerbirliği Spor Kulübü – Manisa Yöresi
İzmir Aliağa Belediyesi Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Folklor Araştırma Derneği Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Çanakkale Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
Balıkesir Folklor Araştırma Gençlik Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi

Yıldızlar
Aydın AYHOT Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Manisa Muradiye Belediye Spor Kulübü – Manisa Yöresi
Denizli Destan Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi
İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Folklor Araştırma Derneği Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Çanakkale Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
Balıkesir Folklor Araştırma Gençlik Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi

Gençler
Aydın Buharkent Efeler Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Manisa Akhisar Gençlerbirliği Spor Kulübü – Manisa Yöresi
Denizli Tan Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi
İzmir Konak Belediyesi Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Lisesi 1890 Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Çanakkale Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
Balıkesir Pamukçu Bengi Gençlik Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi

Büyükler
Aydın AYHOT Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Manisa Salihli Belediye Spor Kulübü – Manisa Yöresi
Muğla Kültür ve Sanat ve Spor Kulübü – Muğla Yöresi
Denizli PAHOY Gençlik ve Spor Kulübü – Denizli Yöresi
İstanbul Havagücü Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
İzmir İFAK Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Çanakkale Belediyesi Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi
Balıkesir Pamukçu Bengi Gençlik Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi

Geleneksel Düzenlemeli ( Stilize ) Dal
Minikler

Aydın Kuşadası Güzel Sanatlar Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi
İstanbul Pendik Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü – İzmir Yöresi
İzmir BOR-DER Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya
Çanakkale Mahmudiye Belediye Spor – Çanakkale Yöresi
Balıkesir Gençlik Merkezi Kültür Spor Kulübü – Balıkesir Yöresi
Muğla Bodrum Dans Spor Kulübü – Muğla Bodrum Yöresi

Yıldızlar
Aydın Kuşadası Güzel Sanatlar Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi
İstanbul Ataşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Denizli Destan Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi
Kütahya Tunçbilek belediye Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Çanakkale Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi

Gençler
Aydın İncirliova Efeler Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi
Manisa Soma Spor Kulübü – Manisa Yöresi
Denizli Tan Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü – Denizli Yöresi
İstanbul Karagücü Gençlik Spor Kulübü – İzmir Yöresi
İzmir Konak Belediyesi Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Kütahya Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü – Kütahya Yöresi
Çanakkale Mahmudiye Gençlik ve Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi

Büyükler
Aydın AYHOT Gençlik Spor Kulübü – Aydın Yöresi
İstanbul Şişli Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
İzmir Üç Etek Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Manisa Ahmetli Belediye Spor Kulübü – İzmir Yöresi
Çanakkale Mahmudiye Gençlik ve Spor Kulübü – Çanakkale Yöresi

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

2016 THOF Grup Merkezleri ve Katılacak İller

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ( THOF ) 2016 yılı faaliyet programına göre yapacağı yarışmaların grup …