Ana Sayfa / Yarışma / 2014 THOF Kocaeli İl Yarışması Sonuçları
2014 MEB Kocaeli İl Yarışması Sonuçları ve Videoları

2014 THOF Kocaeli İl Yarışması Sonuçları

2014 MEB Kocaeli İl Yarışması Sonuçları ve Videoları2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kocaeli İl Yarışması 09 Mart 2014 tarihinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.. Birbirinden farklı yörelerin yarıştığı bu yarışmanın sonuçlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz..

Geleneksel Düzenlemesiz Dal
Minikler

1- Folklor Eğitim Merkezi – Muş Yöresi –

Yıldızlar
1- Çayırova Anadolu Spor Kulübü – Erzurum Yöresi –
2- Armelit Folklor Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – ( Birinci )
3- Gebze Darıca İdeal Spor Kulübü – Ağrı Yöresi – ( İkinci )
4- Çayırova Anadolu Spor Kulübü – Erzincan Yöresi –
5- Çayırova Anadolu Spor Kulübü – Artvin Yöresi –

Gençler
1- Sanatsal Folklor Eğitim Arş Glş GSK – Trabzon Yöresi –
2- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – ( Birinci )
3- Mehmet Ali Paşa Halk Oyunları Spor Kulübü – Tekirdağ Yöresi –
4- Kocaeli Folklor Kulübü – Ağrı Yöresi – ( İkinci )
5- Armelit Folklor Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – ( Üçüncü )

Büyükler
1- Armelit Folklor Gençlik Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 87.00 ( Üçüncü )
2- Çayırova Anadolu Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 83.40
3- Körfez Halk Eğitim Merkezi GSK – Şanlıurfa Yöresi – 87.60 ( İkinci )
4- Folklor Eğitim Merkezi – Muş Yöresi – 85.80
5- Çayırova Anadolu Spor Kulübü – Bayburt Yöresi – 85.80
6- Armelit Folklor Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi – 88.60 ( Birinci )

Geleneksel Düzenlemeli Dal
Minikler

1- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Manisa Yöresi – 83.00
2- Dilovasi Polisan Ortaokulu GSK – Şanlıurfa Yöresi – 88.60 ( Birinci )
3- Armelit Folklor Gençlik Spor Kulübü – Kütahya Yöresi – 83.20 ( Üçüncü )
4- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Ardahan Yöresi – 84.20 ( İkinci )

Yıldızlar
1- Kartepe Bld. Gençlerbirliği Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 88.00 ( Birinci )

Gençler
1- Kocaeli Akademi Halk Dansları Topluluğu Spor Kulübü – Artvin Yöresi – 90.60 ( Birinci )
2- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Manisa Yöresi – 87.20 ( İkinci )

Büyükler
1- Gölcük Belediyesi Spor Kulübü – Manisa Yöresi – ( Üçüncü )
2- Olimpiyat Yıldızları Gençlik Spor Kulübü – Kırklareli Yöresi – ( İkinci )
3- Kocaeli Folklor Kulübü – Kafkas Yöresi – ??
4- Nikomedia Halk Dansları Topluluğu GSK – Üsküp Yöresi – 91.60 ( Birinci )

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları

2016 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışması 5 Mart 2016 tarihinde Leyla Gencer Opera …