THOF Duyuru

2020 Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu ( 2. Kez )

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu 2020 yılı içinde ikincisi olmak üzere Halk Oyunları 1. Kademe Antrenör Gelişim Semineri düzenleyecektir. 30 Mayıs 2020 tarihinde başlayacaktır. Bu seminer yalnızca 1.kademe yardımcı antrenörler içindir, üst kademe antrenörlerin bu seminere katılmaları gerekmemektedir.

Seminer başvurusu için verilen tarihler arasında ön kayıt yapılması gerekmektedir. Ön kayıt yapılmadan başvuru yapılmamaktadır ve süresi geçtikten sonra başvurular kabul edilmeyecektir.

Seminer Ön Kayıt Tarihi: 20 Nisan – 21 Mayıs 2020

Ön kayıt tarihlerinde e-devlet kapısına entegre edilen Spor Bilgi Sistemi üzerinden (https://turkiye.gov.tr/gsb-spor-bilgi-sistemi) yapılacaktır. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin ve belgelerin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumlu olacaktır. Söz konusu bilgilerde mevzuata uygun olmayan herhangi bir durumun olması halinde adaylar hiç bir hak talep edemeyecektir.

Seminer katılım ücreti 100 TL olup, Spor Bilgi Sisteminden yapılan başvuru işleminin tamamlanması için sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek REFERANS NUMARASI ve T.C. KİMLİK NUMARASI ile Türk Ekonomi Bankası gişelerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyonlar Kurs Ödemesi” olarak yapılması gerekmekte olup, diğer şekilde Federasyonumuz hesabına direk yatırılan seminer başvuru ücretleri sistem üzerinden görülmediği için seminer kayıt işlemi onaylanmayacaktır. Ön Kayıt tarihi bitimine kadar ücret ödemesi yapmayan antrenörlerin seminere katılma hakkı bulunmayacaktır.

Seminere katılacak antrenörlerin kesin kayıt listesi, ön kayıt işlemlerinin sona ermesine müteakip Türkiye Halk Oyunları web sitesinden ve e-devlet Spor Bilgi Sisteminden ayrıca ilan edilecektir. Seminere katılacak tüm antrenörlerimize başarılar dileriz.

ÖNEMLİ NOT: Bu seminer konusu; 06-12 Nisan 2020 tarihlerinde açılan Gelişim Seminerindeki konuyla aynıdır. Belirtilen tarihteki seminere katılıp başarılı olan antrenörler katılmayacaktır.

Antrenör Gelişim Semineri Şartları:

 • THOF tarafından verilmiş olan Spor Bilgi Sistemine kayıtlı 1. Kademe Yardımcı Antrenör belgesine sahip olmak.
 • 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursuna katılmış ama başarısız olmuş ve ya herhangi bir sebepten belgesini alamamış kişiler katılamayacaktır.
 • Seminer sonunda yapılacak olan ölçme değerlendirme testinden başarılı olmak.
 • Yukarıda bahsedilen şartları taşımayan antrenörlerin başvuruları onaylanmayacaktır.
 • Buna da bak

  2020 THOF 2.Kademe Antrenörlük Kurs Duyurusu

  2020 THOF 2. Kademe Antrenörlük İntibak Kursu Duyurusu

  Türkiye Halk Oyunları Federasyonu 2020 yılı içinde 2. Kademe Antenörlük belgesi için Usta Öğreticilere intibak …

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir