2011 MEB Karaman Grup Yarışması Sonuçları

2010-2011 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Oyunları Karaman Grup Yarışması Sonuçları
Geleneksel Dal
Küçükler

1- Kilis
2- Isparta Nazmi Toker İlköğretim Okulu
3- Hatay İskenderun Hürriyet İlköğretim Okulu

Yıldızlar
1- Kilis
2- Antalya Vali Saim Çotur İlköğretim Okulu
3- Burdur Suna Uzal İlköğretim okulu

Gençler
1- Kilis
2- Antalya Konyaaltı Lisesi
3- Isparta Gönen Anadolu Öğretmen Lisesi


Yaygın Eğitim Kurumları

1- Kilis
2- Antalya Teomanpaşa Halk Eğitim Merkezi
3- Antalya Çamlıbel Halk Eğitim Merkezi

Stilize Dal
Küçükler

1- Burdur Gazi İlköğretim Okulu
2- Antalya Muratpaşa Atatürk İlköğretim Okulu
3- Adana Seyhan Turhan Cemal Beriker ilköğretim Okulu

Yıldızlar
1- Burdur Bahçelievler İlköğretim Okulu
2- Antalya M.K.Dedeman İlköğretim Okulu
3- Adana Çukurova Fatih Mehmet ilköğretim Okulu

Gençler
1- Antalya Hızır Reis Ticaret Meslek Lisesi
2- Burdur USO Anadolu Lisesi
3- Adana Seyhan Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Yaygın Eğitim Kurumları
1- Antalya Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi

Video çalışmıyorsa veya içerik hakkında şikayetleriniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2018 THOF Gençler Türkiye Şampiyonası Sonuçları

2018 THOF Gençler Şampiyonası Sonuçları ve Videoları

2018 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Gençler Türkiye Şampiyonası 13-15 Temmuz 2018 tarihinde Artvin’de düzenlenmiştir. Yarışmaya …

4 yorumlar

  1. Antep Yöresi - Türkiye İkincisi :)

    Uso Anadolu Lisesini başarılarından ötürü tebrik ediyorum , umarım seneye Türkiye Finali’nde yarışma olanağına sahip oluruz 🙂 Ayrıca , Konyaya tekrar Uso ekibini bekleriz 🙂 İyi akşamlaaaar 🙂

  2. fatih bayındır

    yok ya yoksa birincilik sizin hakkınızmıydı sizi ezip geçtik daha ne konuşuyosunuz ?

  3. dilan yarıcı

    haksızlık yapıldı juriler gerizekalı oldukları için insan olmadıkları için ikinci olduk

  4. slm
    kılıs ekıplerını tebrık edıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir