Ana Sayfa / Güncel / 2016 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları

2016 THOF İstanbul İl Yarışması Sonuçları

2016 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışması 5 Mart 2016 tarihinde Leyla Gencer Opera ve Balo Salonu’nda gerçekleştirildi. Türkiye’nin dört bir yanından yörelerin yer aldığı bu güzel yarışmasın sonuçları aşağıdadır.

Geleneksel Düzenlemesiz (Otantik) Dal

Minikler
1- Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 81.70
2- Ergin Barış Gençlik ve Spor Kulübü – Bitlis Yöresi – 83.70
3- Gökmeydan Gençlik ve Spor Kulübü – Bitlis Yöresi – 86.60 ( Birinci )

Yıldızlar
1- İstanbul Yeditepe Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 81.00
2- Beşik Gençlik ve Spor Kulübü – Bitlis Yöresi – 81.40
3- Büyükçekmece Altınköprü Halk Dansları Topluluğu Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.60 ( Birinci )
4- Sancaktepe Belediye Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 82.90

Gençler
1- Ateş Ateş Gençlik ve Spor Kulübü – Muş Yöresi – 83.80
2- Anadolu Folklor Topluluğu Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.00
3- Sarıyer Folklor Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 88.20 ( İkinci )
4- İstanbul Folklor Eğitim Merkezi (İFEM) Gençlik ve Spor Kulübü – Gaziantep Yöresi – 86.60
5- Ergin Barış Gençlik ve Spor Kulübü – Bitlis Yöresi – 88.40 ( Birinci )
6- Ağasar Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 84.60
7- ÜFTUD Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.80 ( Üçüncü )

Büyükler
1- İSHEM Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 81.00
2- Bakırköy Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü – Van Yöresi – 74.07
3- Vardarın Üstünde Gençlik ve Spor Kulübü – Üsküp Yöresi – 81.64
4- İstanbul Dans Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü – – 82.57
5- Gökmeydan Gençlik ve Spor Kulübü – Bitlis Yöresi – 90.42 ( Birinci )
6- KEFTUD Gençlik ve Spor Kulübü – Elazığ Yöresi – 82.42
7- HAYFEM Gençlik ve Spor Kulübü – Bayburt Yöresi – 82.14
8- Sarıyer Folklor Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.85
9- Ahenk Gençlik ve Spor Kulübü – Silivri Yöresi – 88.85 ( Dördüncü )
10- Bahçeşehir Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu (BUHOT) Gençlik ve Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi – 88.42
11- ÜFTUD Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 89.42 ( Üçüncü )
12- HAÇKA Gençlik ve Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 86.50
13- KEFTUD Gençlik ve Spor Kulübü – Erzincan Eğin Yöresi – 78.85
14- Şişli Kültür Gençlik ve Spor Kulubü – Gaziantep Yöresi – 83.14
15- Yurdum Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 86.14
16- Oyun Gençlik ve Spor Kulübü – Aydın Yöresi – 87.00
17- Boğaziçi Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi – 76.42
18- HOYAT Gençlik ve Spor Kulübü – Diyarbakır Yöresi – 90.42 ( İkinci )
19- Sis Gençlik ve Spor Kulübü – Trabzon Yöresi – 88.71
20- Beşik Gençlik ve Spor Kulübü – Hakkari Yöresi – 84.92
21- Tozluyollar Gençlik ve Spor Kulübü – Mardin Yöresi – 85.57
22- Ataşehir Folklor Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü – Muş Yöresi – 81.14
23- Ergin Barış Gençlik ve Spor Kulübü – Bitlis Yöresi – 87.57

Geleneksel Düzenlemeli(Stilize) Dal

Minikler
1- Dans Alaturka Gençlik ve Spor Kulübü – Bodrum Yöresi – 88.00

Yıldızlar
1- Pendik Belediye Gençlik ve Spor Kulübü – Kars Kafkas Yöresi – 85.00

Gençler
1- Armes Gençlik ve Spor Kulübü – Kırklareli Yöresi – 87.42

Büyükler
1- Kafkas Gençlik ve Spor Kulübü – Kars Kafkas Yöresi – 86.85
2- Dans Alaturka Gençlik ve Spor Kulübü – Muğla Yöresi – 87.85 ( İkinci )
3- Oyun Gençlik ve Spor Kulübü – İzmir Yöresi – 91.00 ( Birinci )
4- İstanbul Halk Dansları Gençlik ve Spor Kulübü – Üsküp Yöresi – 84.57
5- Tuana Gençlik ve Spor Kulübü – Üsküp Yöresi – 84.71
6- Tuzla Belediye Gençlik ve Spor Kulübü – Muğla Yöresi – 84.85
7- Yıldız Teknik Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü – Burdur Yöresi – 87.71 ( Üçüncü )
8- Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü – Erzurum Yöresi – 81.57

Tüm ekiplerimizi tebrik ederiz. Ayrıca gruba katılmaya hak kazanan ekiplere de başarılar dileriz..

Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu

2015 Halk Oyunları Antrenör Vize Seminerleri

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu faaliyet programında yer alan 2015 sezonu Antrenör Vize Seminerleri aşağıda belirtilen …