Ana Sayfa / Videolar / Yarışma Videoları / 2011 THOF Kocaeli – Turkuaz Gençlik ve Spor Kulübü

2011 THOF Kocaeli – Turkuaz Gençlik ve Spor Kulübü

2011 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kocaeli İl Yarışması Stilize Dal Yıldızlar Turkuaz Gençlik ve Spor Kulübü – Artvin Yöresi

[flv]http://www.folklor.gen.tr/videos/2011thofkocaeli-turkuaz-artvin.flv[/flv]
Eğer video çalışmıyorsa veya yazıyla ilgili şikayetiniz varsa buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Buna da bak

2016 THOF İstanbul – HOYAT GSK Büyükler

2016 THOF İstanbul İl Yarışması Geleneksel Düzenlemesiz Dal Büyükler Kategorisi İkincisi HOYAT Gençlik ve Spor …

 • irem cengiz

  biziz yaa ne kadar güzel oynamışız süper süper

 • Derya

  Gerçekten harika bir ekip emeklerinin hakkını aldılar cok beğendim Allah finalde yardımcıları olsun:)Tekrar tebrik ederim:)

 • seLma

  meraba ben kocaeli turkuaz gençlik ve spor kulübü adına yarışan öğrencilerden biriyim.1.olduğumuza çok mutluyum.bu gösteride emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.bu sene 1. olmak gerçekten bizim hakkımızdı.artık biz karadeniz yolcusuyuz.inşallah gittiğimiz yerlerdede 1. oluruz. ben halk oyunları öğretmenimize çok teşekkür ediyorum onu çok seviyoruz.şampiyon olduğumuz için çok mutluyum.9o,33 puan alarak bu yarışmayı1. olarak bitirdik.bu gerçekten bizim hakkımızdı.öteki gruplara gelecek senelerinde başarılar diliyorum.inşallah grubumuz hiç dağılmaz.gideceğimiz öteki yarışmada inşallah 1. olmak dileği ile hoşçakalın (:

 • falcon

  ekip güzell oynuyor ama bir kac eksikliği var onlarıda yaparsa
  güzel bir puan alacagına inanıyorumm (…) tebrik ederimm

 • hakan

  BU YILIN HORONLAR DA YILDIZLARIN TARTIŞMASIZ EN İYİ EKİBİ. FİNALDE DE ÇOK DAHA İYİ OLACAKLARINI DÜŞÜNÜYORUM. CANLI İZYİNCE EKİBİN ÇOŞKUSU UYUMU OYUN GÜCÜ ÇOK DAHA NET ORTADA. YOLLARI AÇIK OLSUN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. HOCALARINI VE EMEĞİ GECENLERİ TEBRİK EDİYORUM.

 • zafer

  hiç bir risk alınmamış finalde en iyi 3.olurlar

 • …..

  zafer sen çok konuşma tamammı çok biliyosan gelde kendin oyna…yarışmaya gidip türkiye birinciliğiyle döndüğümüzde azın açık bakarsın…!

 • deniz

  zafer isimli yorumcu sen halk oyunlarından anlıyorsun dimi hiç bu ekibi canlı izledinmi?burdan risk almamış gibi görünüyor ama onların oyunu inan çok riskli o çökmeleri sen bok yaparsın hiç alıcı gözüyle izledinmi o çökmeleri yapmak çok zor ve gerçekten çok güzel bir ekip 1. olmayı haketmiş çok konuşma ok?
  YILIN EN İYİ EKİBİ ÇOK KONUŞMAYIN

 • deniz

  zafer isimli yorumcu sen halk oyunlarından anlıyorsun dimi hiç bu ekibi canlı izledinmi?burdan risk almamış gibi görünüyor ama onların oyunu inan çok riskli o çökmeleri sen bok yaparsın hiç alıcı gözüyle izledinmi o çökmeleri yapmak çok zor ve gerçekten çok güzel bir ekip 1. olmayı haketmiş çok konuşma ok?

 • İrem

  Ya arkadaş anlamayan konuşmasın 1. miyiz evet 1. yiz bitti daha konuşmanın mantığı yooook..! <3

 • Eda

  Gercekten Çok güzel Oynamışız..! 🙂 🙂

 • selinay

  iyide bu siz değilsiniz kocaeli biz gsd sizin yerinize oynamıştık 🙂

 • Ece

  bence harika bir oyun kesinlikle şu yaşıma kadar en az hatasız izlediğim oyun gerçekten bu gurubun başındaki hocayı tebrik ederim 1. olmuşlar ve aynı zamandada alınlarının teriylede hak etmişler tebrik , bağırmaları gurup birliği coşku hepsinin hizzası mükemmel bir oyun