THOF Gelişmeleri – Başkanvekili Suat Çolak’ın Mesajı

Değerli halk oyunları sevdalısı arkadaşlarım,
Federasyon başkanımız sn. Sertaç Demirtaş’ın istifası sonrası, başkanvekilimiz sn. Sami İşel ve yönetim kurulu üyemiz sn. Şeh Abdurrahman Çelik de yaklaşan genel seçimlere istinaden seçim kanunu gereği 10 mart 2011 tarihi itibariyle görevlerinden istifa etmişlerdir. Bu vesile ile yönetim kurulu asil üyeliklerine yedek üyelerimiz sn. Mustafa Öztürk, sn. Suat Aksu ve sn. İkram Kızılca atanmışlardır. Genel seçim yarışına katılacak sn. başkanvekilimize, sn. yönetim kurulu üyemize ve aynı amaçla istifa eden genel sekreterimiz sn. Fereç Yüksekli ye gönül verdikleri federasyonumuza ve halk oyunlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, çıktıkları yolda başarılar diler, camiamız olarak gönül desteklerimizin kendileriyle olduğunu bilmelerini isteriz.
Yönetim kurulumuz 14 mart 2011 tarihinde yapmış olduğu toplantıda federasyonumuzun yönetim kurulu başkanvekilliğine seçilmemi teveccüh etmiştir. Seçimli olağanüstü genel kurula kadar sürecek bu onurlu görev için teşekkür ederim.
7 Mayıs 2011 (çoğunluk sağlanamaz ise 8 Mayıs 2011) tarihi itibariyle yapılmasına karar verdiğimiz seçimli olağanüstü genel kurul’ a kadar olan bu süreçte, genel kurul takvimi ile ilgili tüm duyurular web sitemizde yayınlanacak olup tüm çalışmalar bu takvime göre sürdürülecektir.
Bu çalışmalarla birlikte federasyonumuzun sorumluluk ve uhdesinde olan tüm faaliyetlerimiz de kesintisiz ve tam olarak mevcut kurullarımızın çalışmalarıyla devam edecek ve tamamlanacaktır.
Bir süre önce başkanvekilimiz sn. Sami İşel tarafından duyurulan federasyonumuzun kapatılmasına yönelik duyumların içeriği ve gelişmeler karşısındaki çalışmalarımız devam etmekte olup, camiamıza gerekli bilgilendirme ve birlikte yapılması gereken stratejik çalışmaların duyuruları sitemizden yapılacaktır.

Sevgili dostlarım,

Yapacağımız seçimli olağanüstü genel kurulumuzun halk oyunlarımıza, kültürümüze, camiamıza ve federasyonumuza hayırlı olmasını diler, kısa bir süre de olsa yapacağımız ve bize emanet edilen bu onurlu görevimiz süresince vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ederim.

Yönetim kurulumuz ve şahsım adına sevgi ve saygılarımla.

Suat Çolak
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanvekili

Buna da bak

2022 Okul Sporları Gençler Türkiye Şampiyonası

2022 Okul Sporları Gençler Türkiye Şampiyonası Sonuçları

2022 Okul Sporları Gençler Türkiye Şampiyonası 3 Nisan 2022 Pazar günü Ordu ili Başpehlivan Recep …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir